Náhradní banner

Nedal pokoj ani o Velikonocích

9. 4. 2012;

(mládeží do 18 let nepřístupné)

Vzepjal se k pseudo výkonu a myslí si, že zazářil jako kometa. A o koho jde? O inženýra Lukáše Macuru (LM).
Podle vlastní terminologie „vydal“ na svém blogu příspěvek Těžit nebo netěžit?, ve kterém se (hluboce a kriticky) zamýšlí nad situací v Orlové. Mám pro jeho myšlenkové pochody pochopení, ale musím reagovat na úmyslné zkreslování situace. Pro LM jakoby to, co řekne kdokoliv z vedení města, nemělo žáden význam (Město těžbu údajně nechce...). Podle LM město MÁLO nesouhlasí s těžbou a mělo by více! Jakékoliv logické vývody a zdůvodnění, oč jde, jaké jsou souvislostí a proč, odmítá.
Naprosto scestně interpretuje smysl mého článku, když požaduje uvést „ …co by měli dělat radní“, nemluvě o tom, že žáden osadní výbor (jde mu zřejmě o ten v Zimném dole) zrušen nebyl. (A tady LM lhal, když slíbil, že nebude číst mé články.)
I v další části svého textu LM zase dokazuje, jak je naivní a jednoduchý. Věrně slouží pochybovačům a kritikům vedení města a rady, mohl by však (a je to moje opakované doporučení) procitnout. Možná by mu dopomohlo přečtení (volám ČTI MACURO!) dopisu, který poslalo Ministerstvo průmyslu a obchodu sdružení Karviná proti těžbě. Tento dopis obsahuje konkrétní fakta, která nezmění ani to, kdyby se LM veřejně upálil.
Poznámka: nechci se touto poslední větou dotknout nikoho a ničeho, co nesouvisí s výše uvedeným.
Článek byl přečten 2088×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik