Náhradní banner

Tak do toho, kámoši!

12. 1. 2012;

Seskupení nespokojených zastupitelů dělá svou opoziční práci a informuje veřejnost o tom, co nědělá vedení města (ale jak by řešili věci oni, to už neřeší). Vadí jim způsob existence koalice a naznačují, že právě jsou to oni, kteří jsou vůči občanům komunikativní a že konají pro jejich dobro.

Pravda je taková, že (bez jakéhokoliv pověření) svým neprofesionálním konáním dezinformují veřejnost o skutečnostech, o kterých nemají potřebné informace. Nevadí jim to, protože dobře ví, že za své jednání nejsou nikomu zodpovědni.

Je dobře, že se sleduje rozhodnutí rady. Chtěl bych, pod palbou, která začala v souvislostí s rozhodnutím jediného akcionáře SMO (rady města) zabývat se prodejem tepla pouze připomenout, že na rozdíl od nezodpovědného tlachání, které VO tak rádo provozuje, jde o zodpovědné politické rozhodnutí. Toto rozhodnutí (necituji žádné usnesení) lze obhájit potřebou města získat finanční prostředky na investice, které byly naplánované a které chybějí. Pokud se nepletu, některé z usnesení zastupitelstva v minulém volebním období, a které pořád platí, pověřilo radu k takovým úkonům.
Představenstvo SMO souběžně, bez toho, aby bylo ovlivněno publikovanými útoky, zpracovalo materiál, který analýzuje dopad prodeje tepla na fungování společnosti i příští požadavky na akcionáře, týkající se dotací na provozování dosavadních činnosti.
Tento materiál (zveřejnil ho zastupitel Chlubna, téměř s nasazením dobré pověsti) je nyní přepracován a doplněn, byla s ním seznámena dozorčí rada SMO, která k němu zaujala stanovisko.
Štvavá (nedůstojná postavení autorů) hysterie, kterou rozpoutali (místo konstruktivních návrhů) věční kritici, je zbytečná.

Chtěl bych tímto poděkovat hnutí Volím Orlovou, že mě vyburcovali ze zimního spánku (i když paradoxně žádná zima není). Nevím, jestli to považovat za čest nebo něco jiného, že naopak já nedám tolika lidem spát.
Někteří si léčí své mindráky sem tam kopnutím do mne slaboduchými příspěvky, Volím Orlovou mou osobou přímo žije. Neodpustím si škodolibou poznámku: jestliže jsem pro vaší existenci tak významný, proč jste mne před volbami (a hlavně po nich) tak okázale ignorovali? Na co si potom stěžujete?
Měli jste možnost spojit se se mnou? Měli. Tak KUŠ!
Článek byl přečten 2354×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik