Náhradní banner

Otevřený dopis popletenému

19. 12. 2011;

Lukáši, vážím si toho, že mi věnuješ svůj čas (opravdu to nemyslím ironicky), vždy se najde něco, z čeho se můžeme poučit.
A nezlob se za ten titulek, na nic lepšího jsem ale nepřišel.
Pamatuji si, když jsi skupině orlovských „zelených“ pomáhal zachraňovat rybník, ale sám víš, že to k ničemu nevedlo. Teď zase pomáháš někomu jinému a zase se ti nedaří. Chápu, že se ti dobře poslouchá, jak na mne nadávají a přidáváš se k nim, ale toto jejich hučení přehlušuje jiné zvuky, které bys měl slyšet. Každý rozumný člověk, který sleduje tvé reakce, si pomyslí, že si zrovna moc chytře nevedeš. Ale nejsem od toho, abych tě poučoval a ani, abych vymýšlel nějaké útoky proti tobě. IT skupinu jsi vedl, tak sis to musel odskákat, nedá se nic dělat, ale jestli se nechceš dostat do horší bryndy, tak dej zpátečku. Pochop, že tím, jak tě zneužívají, tak si tě neváží. Jsi pro ně jenom dělníkem, který umí vést internetové stránky. Jinak by se s tebou možná ani nebavili. Teď tě velmi potřebují, takže jsi téměř na vrcholu slávy.
Vím, že tomu neuvěříš, ale pak si vzpomeneš.

Nechci vyhrožovat, ale (to mi poradili, představ si, že dost rychle) vyzývám tě k tomu, abys okamžitě zrušil tu aktivitu týkající se zcizení stránek www.orloviny.cz. Pokud tak neučiníš, tak kromě trestního oznámení pošlu zprávu tvému zaměstnavateli. Ta informace se bude jmenovat: MACURA KRADE.

pozn.: Jestliže tak bedlivě studuješ to, co zveřejňuji, tak mne překvapuje (až mne to dost štve), proč tak tvrdošíjně nechápeš, že DISKUSE nezakazuji, ale nepovoluji. Mám na to takový chlíveček, který se jmenuje povolit, nikoliv zakázat.
Článek byl přečten 2191×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik