Náhradní banner

Chlapské spřežení

6. 12. 2011;

Včerejší Karvinský deník zveřejnil další část seriálu, ve kterém hlavní roli hraje pan Lapšanský. Sekundují mu zdatně zastupitelé Chlubna a Kocur. Kritizují radu města za to, že navrhuje revokaci usnesení zastupitelstva. R.L. tvrdí: Vedení města by bylo nejradši, kdyby se lidé v poddolovaných oblastech žádné informace o těžbě nedozvěděli“.
Toto je samozřejmě nesmysl, navíc, proč se tak namáhá, když přece právě díky jemu budou občané Zimného dolu vědět vše. To si tak nevěří? A proč se revokace usnesení zastupitelstvu předkládá, lze pochopit z důvodové zprávy, podle které rada rozhodla navrhnout zastupitelstvu změnu. (bod 7.9.)
Neberu pánům, výše jmenovaným, právo mít na tuto situaci názor, ale je zbabělé schovávat se za to, „že koalice má většinu“. Samozřejmě, že jejich další útok na vedení města je jen mizerným populistickým prohlášením. Místo toho mohla tato fundovaná (dnes už) „svatá“ trojice předložit jinou právní analýzu, ve které by předložila argumenty. Toto však momentalně nejchytřejší občané Orlové neudělali, protože by museli změnit zákony. Raději tedy jenom hlasitě štěkají, aby si vydobyli pozornost. Jejich snaha se však obrátí proti nim, a věřte, že jsem docela dobrým prorokem.
Článek byl přečten 2015×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik