Náhradní banner

JE MI HO LÍTO, ale slevit nejde.

6. 12. 2011;

Není překvapením, že jsem se dočkal „pěkně peprné“ odpovědi ze strany p. Macury. V podstatě mohu být rád, že mi nevyčetl krátké nohy, řídké vlasy a velké břicho.

Přemýšlím o tom, jestli si dát zaležet nevyprovokovat ho k ještě většímu obnažení se, i když popravdě řečeno, dost pochybuji o tom, aby se dokázal znemožnit ještě více. Polemizovat s tím, co napsal, postrádá smysl, protože místo zaujmout chlapské stanovisko, pustil se do mně jako hysterická baba. Nevím, jak to nakonec dopadne, když je vidět, že ztratil schopnost logického uvažování. Je vůbec možné, aby byl až tak primitivní? Je tu však možnost, že se poradil s mozky Volím Orlovou. Jelikož se ale podepsal sám, k němu budu volat: Ó ty chudáčku!

P. Macurovi nevadí to, jak jsem popsal jeho neschopnost, p. Macurovi vadí, že jsem to napsal na svých internetových stránkách. Ty mu pijou krev. (Cituji: usuzuji, že se z tohoto bulvárního plátku stává oficiální komunikační kanál, kterým nás město informuje o dění.) Místo toho, aby si v hlavě utřídil to, co jsem o něm napsal a smysluplně vysvětlil, že se mýlím (proč ne?), tak se mu oči zalily krví, přestal přemýšlet a začal do mně, slabého a ubohého, kopat, místo toho, aby mne pádnými argumenty umlčel a já se s hanbou propadl do toho bulvárního bahna (po kterém, nota bene, tak všichni touží).
Nesmyslnou naivní reakci Macury podtrhují věty, které z něho vypadly (politická korektnost, shnilý vítr, chození na kvalitní weby). Vůbec si nevšiml, že místo, aby se v očích ostatních (když ne v mých) rehabilitoval a pokusil se držet svého kopyta, tupě blábolí o tom, jak návštěvnost orlovin klesá a VO roste. Ví ten člověk vůbec o čem tu je řeč?

Macura si také postěžoval, že RM ignorovala doporučení, které IT skupina předložila a dokládá to tímto odkazem .
Měl jsem tu trpělivost a ještě jednou jsem se vrátil k produktům, na které se Macura odvolává.
Nazývá je významně Advanced Polls, což jsem si přeložil jako pokrokový průzkům mínění (členů pracovní skupiny).

Jde o 14 případů, z kterých je 9 nadepsaných Souhlasíte, 3 Zúčastníte se, 1 x jde o Návrh a 1 x Poslední naše schůze. Proklikejte se tou spoustou krávovin/konin a zjistíte, že jsou to pouze otázky pokládané členům komise. Je na nich vidět, že je splodila nesvépravná osoba. Také v žádném zápisu z jednání skupiny není zmínka, že byl zpracován nějaký návrh, který by byl zaslán na jednání rady města. Když žádné návrhy rada nedostala, nemohlo dojít k tomu, aby je ignorovala, jak si Macura stěžuje.
Bláboly, kterými na jednáních skupiny perlil (je to vidět nejen z výše uvedených materiálů, ale i z celého jeho webu) nelze bohužel považovat za nějakou snahu něčeho dosáhnout. Svědčí akorát o jeho neschopnosti zformulovat nějaké řešení, o tom, že neměl žádnou autoritu, renomé. Vždy šlo o plané debaty bez nějakého výsledku. Jestliže si ale Macura tuto skutečnost neuvědomuje (a je vidět, že ne), tak lze velmi vážně pochybovat o jeho schopnosti pochopit vůbec něco. Všechno mu to splývá jedním trychtýřem do mozku a vzniklá kaše mu zatemňuje mozek.
Možná pan Macura za to všechno nemůže. Funkce předsedy pracovní skupiny IT mu spadla do klína jako podružný výsledek tlaku Volím Orlovou na zbytek zastupitelstva. Macura vděčnost oplatil: vytvořil si vlastní arénu žvanění, frází a zbytečných exhibicí, že použiji jeho výraz. Za dobu, kdy skupinu vedl, nevznikla nějaká koncepce názorů, plánů a cílů. Jeho vysvětlování a obhajování se je založeno na premisi (předpoklad), že veřejnost je stejně naivní, jako on. Není.

Pozn.:
Na orlovinách diskuse nezakazuji, ale nepovoluji. Kdo chce diskutovat, může mi zatelefonovat, poslat mail. Nemám zájem na tom, abych dovolil kdejakým zmrdům anonymně se ukojovat na můj účet
Článek byl přečten 2166×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik