Náhradní banner

Jen si do mně kopni, pokud se ti uleví!

1. 7. 2011;

Před víkendem mám sice něco jiného na práci, ale nechť. Když, je to tak důležité, tak dobře, zareaguji na to, co je na stránkách osadního výboru Zimný důl.

Nechci znepříjemňovat p.Lapšanskému těžké chvíle, které nyní prožívá a také nechci zabřednout do toho, co on provozuje nejraději: nekonečné diskuse a nyní již zřejmé osočování ( jiný význam tohoto slova je: očerňovat, pomlouvat, špinit), bez kterého se neobejde.
Rčení „Psi štěkají, ale karavana jde dál“ se občas hodí použít.

Program jednání zastupitelstva 29.6.2011 žáden bod, ve kterém by se jednalo o uhlí, neobsahoval. Opakuji: Program jednání zastupitelstva žáden bod, ve kterém by se jednalo o uhlí, neobsahoval. Že něco měl p. Lapšanský připravené? Mystifikoval občany i sám sebe (nemohl vědět, že jeho materiál bude zařazen) a jak už je všem snad jasné, skutečnost obrací naruby. Chápu, že ve svém zoufalém boji ztrácí vnímání reality. A pokud přednesl návrh na zařazení do programu a bylo v něm o uhlí, tak se přiznám, že ve chvíli, když začne mluvit, postihuje mně totéž, co zřejmě velkou většinu ostatních: automaticky se mi vypíná vnímání a chápání jeho slov. Jak je to možné? Čím to bude?

Taktně pominu invektivy, které se snesly na mou adresu. Uvedu jen, že přímo v Zimném dole žijí i občané, které bývalého předsedu OV nemají rádi a nesouhlasí s jeho jednáním, vystupováním atd. Tyto své názory neventilují navenek možná i proto, že se jednoduše tohoto muže bojí. Tak, jako jsem se bál já, když "jeho příznivci" na zastupitelstvu tloukli do stolů a neartikulovaně vyřvávali. Ještě dobře, že jsem mlčel – schytal bych to asi jinak, než „jenom“ na papíře. Jestli si vzpomenete, jejich obhájce Kocur mě chtěl svého času inzultovat za to, že jsem měl jiný názor. Svůj k svému aneb vrána k vráně sedá?

Co se týče předvolebního mítinku, na který z našeho hnutí nepřišla ani noha, musím dát pisateli zapravdu. Ti, co to způsobili, zatím co jsem spal, byli potrestáni odejmutím kladných bodů (za které byly přidělovány místa na kandidátce). Samotné Město lidem pak na to doplatilo debaklem, protože ve volebním okrsku Zimný důl skončilo na hanebném 7.místě. Již jen na okraj poznamenávám, že zvítězila výrazně ČSSD a KSČM (m.j. oba dva Koláčci) dostala také hodně hlasů.

Doufám, že jsem volil opatrná slova, nechci chodit po soudech.
Článek byl přečten 2620×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik