Náhradní banner

Jen počkej kocoure!

11. 4. 2011;

Minulou sobotu (2.4.2011) mne v mé trafice „navštívil“ (v otevírací době) JUDr. Kocur, myslel jsem, že budeme diskutovat. Jenže to, co se pak stalo, přišlo bez varování: místo výměny názorů začal po mně nepříčetně řvát. Zřejmě se tak ukájel a ulevoval si za to, že jsem ho opustil (viz článek: Švy....).... Snad jenom pult zabránil inzultaci. Váhal jsem, zda volat policií nebo záchranku. Nakonec, když jsem ho velmi intenzívně nabádal, aby odešel, učinil tak. Tomuto výstupu asistovala předsedkyně hnutí VO p. Naďa Kubalová. Přišli důchodce zašlápnout jako dotěrný hmyz?
Týden JUDr. Kocurovi trvalo, než přišel na způsob, jak se mi pomstít za újmu (ještě více a důkladněji), kterou jsem mu způsobil . Šedá eminence hnutí VO (tuto funkci spravedlivě zastává, protože se mu u nich nikdo nepostaví proti) se veřejně vyzvracel a ve zvratkách jsem našel i své nestravené zbytky.
Na webu hnutí, které reprezentuje, zveřejnil téměř dvě desítky odpovědí na stejný počet ANONYMNÍCH dotazů, které , neříkám jako on, že si sám vymyslel, aby vznikl dojem, že reprezentují zájem průměrného orlovského občana, který nemá vlastní rozum a výhradně miluje hnutí VO. Tento zastupitel (a kdybych byl jako on, napsal bych advokát, který se přiznal, že běžně lže, když je to třeba) se v jednom odstavci opřel do mně..... Cituji:

Jak hodnotíte vystupování p. trafikanta Danělišyna. který se prezentoval od voleb vždy jako Váš opoziční spojenec, poslední dobou ? Já z HZPO, které zradil naprosto brutálně před devíti lety, vím své.

Já znám p.Danělišyna cca 15 let. P. Daněllišyn je jako počasí. Naprosto nevyzpytatelný. Myslím si, že ani on sám neví, co v nejbližší chvíli udělá, co řekne, na čí stranu se postaví, koho slovně a často zcela nepravdivě napadne ad. Ale to už je jeho styl jednání, to mi nepřísluší hodnotit. Omlouvám se všem na tomto místě, kterým jsem uváděl, že p. Danělišyn se změnil, že je jiný než dříve. Je mi to líto, ale do melounu a do duše Danělišyna nevidíte). Co mi však skutečně vadí, je to, že p. Danělišyn podporuje na svých webových stránkách prezentaci anonymů. Nevím, proč se opakovaně snižuje na úroveň, a to pokud vím, tak jako jediný ze všech devíti stran a hnutí v Orlové. Navíc s velkou pravděpodobností cenzuruje anonymy ve svůj prospěch a část z nich (pro jejich akceleraci a zvýšení jejich peprnosti) si píše i sám.


Takový obrat jsem nečekal a proto musím jít s pravdou ven: skutečnou příčinou, proč nechci mít s opozicí nic společného je Kocurová fenka , která se zúčastňuje opozičních jednání. Je to pes, který má naprosto stejné vlastnosti, jako jeho pán: obtěžuje a neposlouchá. S jedním takovým, by se to dalo ještě vydržet, ale uznejte,se dvěma?
Článek byl přečten 2344×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik