Náhradní banner

Dozvíme se, jak to vlastně je?

5. 4. 2011;

S ohledem na některé odezvy, které se objevily, zveřejňuji jednak naskenované části ON s články, o kterých se mluví (pro ty, kteří si noviny nekoupili nebo je nedostali nebo mají k nim nepřekonatelný odpor) a jednak krátký (další) komentář.
Katauer1,Katauer2, Kocur,Bobrek,

Než se pustím do vyjádření názoru k článku Bude Orlová bez notáře?, musím, v zájmu objektivity, „přiznat“ nejnovější (překvapivý pro mne)poznatek, ke kterému jsem došel. Týká se také ON. V minulém „zhodnocení“ ON jsem se zaradoval, že se v nich už neobjevil článek podepisovaný Dědkem. A teď si představte, že dnes do trafiky přijde zákazník a chce ON a sám od sebe přidává, že si je kupuje kvůli DĚDKOVI! „Ty ostatní voloviny jsou mi ukradené“, dodal k tomu. A já jsem si byl téměř jist, že všichni mají stejný názor jako já!
Takže k článku: Podle mne, se autor (–re-) dopustil hned několika prohřešků proti „dobré“ novinářské práci.
1. Slovo „ vyhrožoval“ vyjádřuje spíše emoce pisatele, protože pokud by šlo o skutečné vyhrožování, musel by to uvést přímo Polášek, což neudělal, takže mám dojem, že takto jde o nepřípustnou fabulaci.
2. Zásadní chybou, kterou ON opakují bez uzardění, je, že není zde, k vyvážení zprávy, uvedené stanovisko Katauera (k vyznění článku by se asi nehodilo).
3. Celý článek spojuje (neúplnou) informací s komentářem, což má být odděleno a zcela jasně označeno.

Je i úplnému negramotovi zřejmé, že jde o cílený útok proti předsedovi Bytového družstva. Autor, který takové články píše a bojí se podepsát, by měl být zbaven pera. Jelikož však se v ON pracuje postaru, nedivme se tomu.
Článek byl přečten 2321×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik