Náhradní banner

BUDE ORLOVSKÝ MÍSTOSTAROSTA DEHONESTOVÁN ?

23. 2. 2004;

Někteří zastupitelé čekají na výsledek jednání rady města 25.2.2004

Radní v Orlové mají teď více starostí. Způsobil to někdo, kdo prostřednictvím p. Gutiqi si usmyslel postavit v našem devastovaném městě kulturní centrum (dříve mešita).

Horké hlavy chystají defenestraci vedení (zatím jen v kuloárech) a mají namířeno na jednoho z nich:místostarostu Mojžíška (ODA/Nezávislí). Ten údajně mystifikoval zastupitelstvo. Nic na tom nemění skutečnost, že zastupitelstvo nemuselo nic schvalovat a že pan Gutiqi ještě není zavřený a třeba ani nebude, a že starosta možná vyštourá, kdo vlastně to centrum pro Allaha chce postavit.

Myslím, že orlovští radní to zas tak těžké nemají: pokud se oni (i zastupitelé) rozhodnou proti stavbě, nadávat jim nebude skoro nikdo a veřejně už vůbec ne. V případě souhlasu s mešitou je dopředu jasné, že okamžitě vzplanou ohně (nejen v Orlové) vášnivých diskusí a kdoví čeho ještě. Takže … není vlastně co řešit. A potom, kdo a jak dokáže, že jsem zmařil skvělou budoucnost mladé generace?

Jiné to mají v Boskovicích. Vedení tamní radnice (to určitě víte) dostalo anonymní e-mail s pornografickými fotografiemi svého pracovníka. Zobrazovaly údajně šéfa městské kulturní příspěvkové organizace se zaměstnankyní knihovny. Server, na kterém byly např.i tyto snímky  vystaveny, inkriminované stránky zrušil, 28. ledna 2004, takže nemůžete se na ně podívat.

A co myslíte, že radní s ředitelem kulturáku udělají?

Článek byl přečten 1860×, komentářů (17) nových (17)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik