Náhradní banner

Makáme!

14. 9. 2018;

Předpokládal jsem, že orlovské hnutí ANO, v uplynulých dnech, usilovně "makalo" na volebním programu, aby s neztrapňovalo, když zveřejnilo program z roku 2014. Stalo se tak. Dnes ovšem žádný volební program nezveřejnilo, jenom v pestrých barvách "rozvinulo" tzv. priority, které na internetu již visely, akorát zpřeházelo jejich pořadí. Zde si to srovnejte.

Mimochodem spielmachři ANO, při tvorbě PRIORIT, použili tato slovní spojení:
budeme podporovat (7x)
chceme dát
chceme postavit
chceme umožnit
chceme připravit
chceme dále opravovat
chceme pokračovat


Takže ANO se (snad) konečně vyvrbilo. Tentokrát jsou kandidáti na zastupitelská místa hodně při zemi, srovnávajíc rok 2018 s rokem 2014. Že by si uvědomili, že to tehdy přestřelili a že místo toho, aby svá tučná léta využili ke změnám, které slibovali, promrhali 4 roky a přivodili Orlové (m.j. i podporováním ČSSD) mrzké období? Jenčmionková se svým týmem předvedla bídný výkon. Vypadá to tak, že současní zastupitelé za ANO podstoupili dobrovolnou lobotomizaci a nepostřehli viditelný úbytek své mozkové činnosti.

Zvolili (pod diktando ČSSD) pomalé uhnívání a degeneraci svých páteří. Přišli rychle na to, že vlastní prospěch - na úkor úkor všech - je legitimní. Stejně tak lhaní, podvádění……

A jak víme, takovým lhářům vše prochází. Stali se (s ČSSD) vládci Orlové. Po lidech nechtějí nic jiného než přikyvovat. Kohokoliv, kdo se na rozdíl od nich o něco snaží, shazují.

Žáden lesk, jenom bída. .
Článek byl přečten 243×, komentářů (2) nových (2)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik