Náhradní banner

Hnutí ANO vrací úder, ale slabě

11. 9. 2018;

Po zveřejnění mého článku Neudělali soudruzi z ANO chybu? se někdo v ANO chytil za nos a ejhle, je tu změna:a DOST! Tedy zatím velké NIC. viz zde
Je třeba rolovat dolů a pak kliknout na ZOBRAZIT CELÝ PROGRAM

pozn.: nedělám si nárok na to, že jsem zachránil jejich prestiž

Určitě se nyní kolektiv otřepává z takového přehmatu a my se konečně dozvíme, jak to s námi ANO pro příští období myslí. Potom, když už zná volební programy ostatních, může ten svůj vhodně přizpůsobit a přebít esy.

Situace ovšem je taková, že lidé z ANO nyní stupňují svou neschopnost politicky přemýšlet a jednat. Jejich nejnovější štěk: Komínky a plynové kotelny. Jeden z předvolebních hitů opozičních uskupení. Prý je v Orlové nikdo nechce. Přikládáme foto nově "ozdobeného" domu č. p. 747 BD Orlová. Takže opravdu nikdo? zdroj

Použitou dětinskou jízlivost neumí anoisté ani dobře zformulovat. Předvolební hit (plynové kotelny) snad spustilo ČSSD s podporou ANO, proto se patřilo uvést (např.): protestovat proti kotelnám používá opozice jako předvolební hit.

V očekávání nových překvapení ze strany ANO buďme ostražití a nenaleťme na jejich sliby, které se určitě objeví znovu. Lidé Se zdravým rozumem jim doufejme nenaletí.
Článek byl přečten 357×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik