Náhradní banner

Nejhorší volba bude leader hnutí ANO (P.Jenčmionková)

6. 9. 2018;

Napřed malá reflexe:
Pominu, že, kromě skutečně mizivého množství, jsou autoři příspěvků pod články zahaleni anonymitou a nemají odvahu se ke své identitě přihlásit. Tato, určitým způsobem vysvětlitelná, "zbabělost" by se dala tolerovat u rozumných argumentů, kdy autor se zabývá podstatou mého sdělení (nemusí se mnou souhlasit) a nějak se nechce vydat na pospas "hnusákům a lepákům", kteří se, díky svému mdlému rozumu, vyžívají v osobních útocích. Tito lidé si svou "pravdu" tvrdošíjně brání bez ohledu na souvislosti, které kvůli jejich malichernému způsobu existence, nejsou schopni odhalit a už vůbec ne pochopit.
Jiným "přidavačům" zřetelně vadí, že můj názor se liší od jejich a snad se neobávají (?), že bych mohl něco ovlivnit v jejich neprospěch a proto na mne raději útočí, než by argumentovali?
Samozřejmě, že se dopouštím (neúmyslně) gramatických i jiných chyb, občas něco popletu a spletu se. Pokaždé však ten, kdo má všech pět pohromadě, si může udělat celkový obraz, který tím, že když místo
Miloslav napíšu Miroslav, se nesmaže. Je to tak, že když ve větě Na louce, na které byla kvalitní tráva, se pásl kůň Karát bych napsal Na louce, na které byla kvalitní tráva, se pásl kůň Kabát.

Velmi výstižně způsob "fungováníů ORLOVIN charakterizoval čtenář, který napsal:

Orloviny-rovná se WD, je to jeho prostor, my máme možnost se s jeho postoji seznámit a je jenom na nás, zda zde uvedené informace přijmeme nebo nás alespoň přinutí se nad tématem zamyslet, získat další informace, dopátrat se věci samé.

Děkuji mu za to.

Začala (někým) na mne štvanice, že jsem napsal, že "nejlepší volební program" má KSČM. Rád těmto žoldákům posloužím jako cíl. Pokud hnutí ANO zveřejní svůj program (asi ho schvaluje Babiš), možná, že změním názor. Nechtěl jsem se v nich (těch programech) moc pitvat, ale asi to budu muset udělat a ukázat na příkladech, podle MÉHO mínění, co je v nich dobré a co ne. Těšte se!

Hnutí ANO zveřejnilo předvolební slovo Petry Jenčmionkové: (abyste nemuseli klikat, dovoluji text citovat: ( zdroj)

Předvolební slovo našeho leadera.
Máme před sebou další kolo komunálních voleb. Už nějakou dobu sleduji silná prohlášení svých kolegů současných a možná i těch budoucích zastupitelů. Jsem jedním z těch, snad ještě mohu říct, "mladých lidí", kteří se z Orlové neodstěhovali. Mám k tomu jen jeden důvod. I přes všechno, čím si tenhle kraj prochází, pořád věřím, že má Orlová svůj velký potenciál. Vidím město, které je vzdálené 20 minut jízdy od Ostravy (ani celou Ostravu neprojedete za 20 minut), vidím město s dobrým školstvím a zázemím pro děti (máme obrovskou nabídku kroužků a volnočasů), město, které jako jedno z mála má ve svém centru úžasný les. Je mnoho věcí, které Orlová potřebuje - koupaliště, opravy chodníků, cest, parkování,.... Tohle nebude ze dne na den, je to na několik dalších volebních období. Ale ze všechno nejvíc asi potřebuje obyvatele, kteří mají své město rádi. A já s musím říct, že takové Orlováky znám :) Potkáváme se na chodníku a říkáte ano, není všechno tak, jak má být, nevyřešili jste koupaliště, náměstí se zastavilo, ale není pravda, že je všechno špatně, je spousta věcí, které se povedly. Opravené jsou všechny školky (nebo se opravují), podobně i školy, lesopark vypadá úplně jinak, náměstí u Úřadu práce je opravené. A já vám chci poděkovat, za to že jste :) Díky tomu, že jste, má tahle práce smysl.
A já vám můžu slíbit jako leadr Hnutí ANO v podzimních komunálních volbách jenom jediné: za všech okolností se vždy budeme dívat do budoucnosti, ne jenom na 4 roky volebního období, vždy podpoříme dobrou myšlenku, ať už ji navrhne kdokoliv, protože tohle město máme rádi.

Je vidět, že naivní P.J. za ty 4 roky se v politice nic nenaučila. Z ženy v domácnosti se sílou osudu stala držitelkou moci (pomohla si k tomu podpásovkami) a podle toho, že může rozhodovat, sama sobě přisoudila výjimečnost. Vasalové ji podporují, neboť jsou podobně "chytří" jako ona.

Ve své dokonale povýšenecké naivitě P.J. bagatelizuje orlovské události. A to proto, že neumí uznat chybu. Poskvrnilo by to její překrásný nový svět, který stvoří a který si ve svých vizích vybájila. Nepotřebuje střet s realitou, která ji bourá její snahu PÁCHAT DOBRO.
Vždyť přece ONA, když chce pro všecinky Orlováky jen to nejlepší, tak to nemůže být špatně.

A proto je přesvědčena, že navzdory realitě je povolána k tomu, aby nadále řídila život v Orlové.

Co se týče Koláčků, tak nejlépe je (i mne) potrestáte, když je nebudete volit.
Článek byl přečten 378×, komentářů (4) nových (4)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik