Náhradní banner

Záblesk světla v těchto temných dnech (neověřeno, spekulace)

31. 8. 2018;

Proslýchá se, že na středeční schůzi Rady města přední orlovský podnikatel (Komíny Bokra, Partners Bankovní koutek UniCredit Bank, PM služby), člen Rady města a předseda představenstva SMO, Martin Klčo, vystoupil s návrhem gambitu: obětovat Vaňka a nahradit ho Kubošem.

vysvětlivky:
Jaroslav Vaněk je ředitelem SMO a současně i členem představenstva SMO (za tuto funkci nebere mzdu)
Michal Kuboš je jednatelem TZB Orlová s.r.o. a zpracovatelem technicko-ekonomické studie Teplárna Orlová

Byl by to chvályhodný počin, kdyby místo politika nastoupil odborník, kterým M.Kuboš nepochybně v teplárenství je a Vaňkovi by "ubylo" povinnosti. Záměr ale neprošel, neví se proč (snad zatím).

Za sebe bych k tomu měl tyto poznámky:

- úmysl Klča (a kdovíkoho ještě) není křišťálově čistý právě proto, že Kuboš je jasně zainteresovaným člověkem, který by společně s Klčem vedl SMO směrem k prosperitě těchto dvou osob (+ všimné Vaňkovi a dalším). Kuboš by se pravděpodobně podílel na realizaci kotelen,
- volební období končí a takové změny jsou naprosto mimo zdravý rozum

Chválabohu, že Rada (tedy většina) ten rozum tentokrát měla a změnu zamítla. Klčo zřejmě veden svou nadřazenosti nad ostatními a s gloriolou příslušející bohům a světcům ztrácí pojem reality.

Předpokládám, že pro hlasovali (kromě jeho samotného) nosič vody Paloncy a věrný kamarád Galia. Čtvrtý člen ČSSD, starosta Kuča, určitě - v situaci, kdy ho spolustraníci vykopli na nevolitelné místo na kandidátce - byl proti. ANO asi pochopilo, že zase tak moc nechat "kadit si na hlavu" není nutné a Szkandera? Těžko říct. Lídryně jeho KDU-ČSL Potyšová je nepřítel všech, neměl snad důvod podporovat pitomost.

Jak je již nahoře uvedeno, může jít o hoax a nepravdu.
Článek byl přečten 591×, komentářů (14) nových (14)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik