Náhradní banner

Záhada služební cesty do zahraničí odhalena + ponížení starosty

22. 8. 2018;

Informoval jsem o tom, že do chorvatské Crikvenice se vydali v minulých dnech dva orlovští zastupitelé. Nyní se na internetu objevila kusá informace, že tam "delegace" byla, ale už ne, co tam dělali:

Kromě toho úvodního odstavce je zbytek převzat odtud.
V programu gradu Crikvenica o delegaci z Orlové jsem nic nenašel:

Grad Crikvenica
9. srpen v 13:27 •
[PROGRAM DANA GRADA CRIKVENICE 2018.]

Program Dana grada Crikvenice počinje ovog petka, 10. kolovoza, a središnja proslava je na sam Dan grada Crikvenice, 14. kolovoza uz dječju predstavu, procesiju, nastup Marka Tolje i grupe Mistral te spektakularni ponoćni vatromet!
Na dan Vele Gospe održat će se koncelebrirana sveta misa u Crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije.
Veselimo se petku i početku Dana grada Crikvenice!

překlad:
[PROGRAM DNE MĚSTA CRIKVENICA 2018.]

Program dne města crikvenica začíná tento pátek, 10. srpna, a ústřední oslava je právě v den města crikvenica, 14. srpna s dětskou hrou, průvod, výkonem Podle Marka zbraně a skupiny Mistral a V den dámy bude v kostele na svatá mše, Nanebevzetí Panny Marie, Nanebevzetí Panny Marie.
Těšíme se na pátek a na začátek dne města z

Dokumentace programu:Grad Crikvenica přidal(a) 25 nových fotek do alba [OBILJEŽAVANJE DANA GRADA CRIKVENICE 2018. GODINE]— ve městě Crikvenica.

Svečani dio programa održan je u dvorani „Zora“ u Staroj školi, dok je centralna proslava Dana grada održana na Trgu Stjepana Radića u Crikvenici.
U programu je bila predstava za djecu „Hrvatskom u trenutku svakom – avionom, brodom, vlakom“, svečana procesija od crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije do Trga Stjepana Radića na kojemu su u svečanom programu sudjelovali Nina Abramović Dimec uz klavirsku pratnju Vitomira Ivanjeka te crkveni zbor.
Glavni izvođač večeri bio je Marko Tolja uz svoj kvartet, a kao predgrupa nastupio je uvijek raspoložen i raspjevan tamburaški sastav „Mistral“.
Crikvenica ove godine obilježava dvije velike obljetnice, 25 godina postojanja lokalne samouprave te 130 godina turizma, a tim je povodom izveden i spektakularni ponoćni muzički vatromet. Nebo je prošaralo tisuće boja uz hitove „Eye of the Tiger“ i „Euforia“, a ovogodišnji vatromet nikoga nije ostavio ravnodušnim.

překlad
Slavnostní část programu se konala v síni "Dawn" ve staré škole, zatímco ústřední oslava dne města se konala na stjepana radic náměstí v crikvenica.
Program byl pořad pro děti "Chorvatsko v okamžiku každého - letadlem, lodí, vlakem", slavnostní průvod z kostela Nanebevzetí Panny Marie Na náměstí stjepana radic, kde nina Abramovic Dimec se účastnil slavnostního programu s na doprovod vitomir ivanjeka a kostelním sborem. Hlavním umělcem večera byl marko tolj se svým kvartet a jako vernisáž byl vždy v náladě a členství v tamburaški kapele "Mistral". Crikvenica si tento rok představuje dvě skvělá výročí, 25 let místní samosprávy a 130 let cestovního ruchu a velkolepý půlnoční hudební ohňostroj. Obloha zaplavila tisíce barev s hity " OKO TYGRA " a " Euforie ", a letošní ohňostroj nikoho za sebou nechal.

pozn.: překlady nejsou moje

Ani zde tedy zmínka o přítomnosti "našich" není a nenašel jsem je ani na fotkách. Ale možná byli v davu, který byl v kostele.

Spekulace (moje) proč tam byli.
Pravděpodobně se Jenčmionková (ANO) i M.Koláček (KSČM) chystají, pro vítězství v nadcházejících volbách, přetáhnout voliče (ale každý samostatně) KDU-ČSL na svou stranu: teď v Crikvenici získali certifikát, že jsou správně vyškoleni (a umí se také modlit). Událost, která se v Crikvenici slavila - Nanebevzetí Panny Marie - je oslavována katolíky a ti možná evangelika Szkanderu porazí i když do voleb vyrazil s těžkým kalibrem: dal na 1. místo kandidátky R.Potyšovou (!!!!!).

Všechny kandidátní listiny do orlovského zastupitelstva si prohlédněte zde nad články.

V ČSSD "kopli do zadku" současného starostu noví adepti na starostu a řízení města a SMO a Městské policie. Na radnici také táhnou staronoví pardálové a amazonky: Sliwka, Chlubna, Kafka, Kubalová a spol, Koláčci a Pustelníková, Páleník, Szkandera s Potyšovou, Jenčmionková, Hájek, Hrdina atd. Některé přesuny v pořadí kandidátů jsou zajímavé. Lahůdkou budou jednotlivé volební programy a billboardy či plakáty. Máme se na co těšit!

Je třeba začít přemýšlet.

Článek byl přečten 438×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik