Náhradní banner

Ing. Sosnová. Ví, co napsala?

14. 8. 2018;

Ačkoliv si Orlovské noviny (ON) již pravidelně nekupuji, tak přesto, podle nějakých indicií, si je ale někdy koupím. Škoda, že je lze dostat jenom někde. Kdo z prodejců chce platit na fakturu, tak je nedostane (jde to jenom za hotové, z ruky do ruky). Tento obchodní přístup (pokud pořád platí) je poněkud nešťastný. Hlasná trouba města netroubí tak, jak by mohla. Ale možná je to jinak a ON jsou některými ignorovány.
Takže k věci. Koupit si 15. číslo ON (ze dne 10.8.2018) mne zlákala informace, že v něm byl zveřejněn článek, ve kterém se útočí proti hnutí ANO.
Vždy, dříve nebo později, se dívám na první stranu, abych "zkontroloval" údaje, které každá tiskovina má mít. A ejhle! Opět malý šotek (šoteček), jak to u ON bývá:Tady je potom ten předmětný článek:Přiznám se, že jsem ho nepochopil.

Když "všichni na vedení města plivou" tak plivou i na Jenčmionkovou + 3 další radní z ANO. Ne?
A také: Radnice toho udělala hodně za poslední 4 roky. Za to může i ANO, ne?
Kdo měl na začátku velké oči? ANO nebo ČSSD? Kdo chtěl toho udělat více? ANO nebo ČSSD?
Kdo se zasloužil o pozitiva? ANO nebo ČSSD?
Koho ve vedení města má ANO (to z Prahy nebo z Orlové?) poškodit? Ve vedení je ČSSD i ANO.

Připadá mi to, že nějaký "literát" se chopil obrany ČSSD, ale pletou se mu brambory a jablka. Jedinou jasnou (neříkám pravdivou) větou v článku je ta o Potyšové, kterou ANO vyštvalo nespravedlivě!

Snahou pisatelky mělo být asi poukázání na to, jak ANO škodí Orlové, nějak se to ale nepovedlo dobře. Přesto si myslím, že pokud ON článek zveřejnily, napřed si ho přečetla vrchní cenzorka Jenčmionková a ta v něm nějakou hrozbu pro sebe nenašla.

Nakonec chvála ON, že článek zveřejnily. Ačkoliv jde o blábol, jde přece jen o "kritiku" ANO a toho si určitě všimnou souputníci Jenčmionkové a vyčiní ji, že s něčím takovým souhlasila. A vnitřní rozepře se vždy protivníkovi hodí. A to je třeba Jenčmionkové přičíst k dobru!
Článek byl přečten 332×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik