Náhradní banner

Bezdoplatková Orlová: ano/ne?

8. 8. 2018;

Napřed možná vysvětlení, oč jde a článek v Deníku. Iniciativy v tomto směru se chopili někteří opoziční zastupitelé společně se starostou (!!!)

Tento počin se nelíbí hnutí ANO, které toto veřejné projednání ironizuje, přičemž jde konečně o něco, k čemu se občané zváni. Vyjádřilo se takto:Dost trapné, že se lídr příštích voleb za ANO (Jenčmionková) chová jako malé dítě. Je něco hmatatelnějšího, aby byla vykopnuta do autu? A takovou srandistku máme za místostarostku!

Hrozí, při konstelaci orlovských voličů, že se nakonec stane dokonce starostkou!

"Boj" o solidní Orlovou v posledních letech je marný: neexistuje ve městě silná politická strana, která by je (město) dokázala solidně vést. Na příkladu současné koalice si to lze velmi dobře uvědomit. Jenomže ke změně asi nedojde. Politici (a loajální úředníci), jejich rodinní příslušníci, podnikatelé (kteří profitují na zakázkách města a dotacích) a jejich rodinní příslušníci, sportovci a všelijaké spolky, pobírající od města peníze a jejich rodinní příslušníci, učitelé základních škol a školek (beroucí mzdu od města) a jejich rodinní příslušníci nedovolí, aby ve volbách uspěli noví. Tak pravil Zarathustra

Anketa k bezdoplatkové zóně v pravém sloupci

Článek byl přečten 416×, komentářů (8) nových (8)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik