Náhradní banner

Orlovské Sarajevo

7. 8. 2018;

AKTUALIZOVÁNO

Ve dnech 13. až 19.8.2018 odjedou na zahraniční služební cestu tito členové zastupitelstva: Miroslav Koláček (KSČM), Ing. Tomáš Kuča (ČSSD) a Ing. Petra Jenčmionková (ANO). Cílem cesty je partnerské město Crikvenica (Chorvatsko). Nic nového, tradice zavazuje. Složení pracovní skupiny (delegace) je sice jakoby napříč politickým spektrem (za opozici M.K.), který se stane pravděpodobně rekordmanem v počtu těchto návštěv (pracovních). Po minuloroční kritice, že se tam jezdí halabala, bude určitě pracovní cesta zdokumentována s největší pečlivostí a podle platných předpisů. Zajímavé bude, čím naši vyslanci pojedou. Bude řídit "děda" Koláček nebo starosta? Nebo, jako obvykle, pan Luděk (Cibulka)? Pokud ano, tak by to byla pikantnost, neboť se šušká, že tisková mluvčí (a vedoucí nějaké kanceláře na úřadě) paní Mgr.Nataša Cibulková bude odvolána! Odvolávat by ji měl tajemník.

V takovém případě bude třeba sledovat, co se stane s dobře placeným, dlouholetým přisluhovačem všech vedení města, manželem ( L.C.). Takové bydlo (výkon práce) i bidlo (místo výkonu práce) jen tak lehce nesežene. Možná ale dojde jen k nějaké rošádě a Mgr. N.C. se posadí na jinou židli a v podstatě to bude O.K.

V době výše uvedené pracovní cesty nastane situace, kdy Orlová bude týden bez statutárního zástupce - bez vedení. V té době by mohla proběhnout nějaká revoluce, podobná tzv. Sarajevu (žurnalistický název politické krize z roku 1997 v české politické straně ODS).

Někdo by mohl např. vyzvat celou Radu k rezignaci, nebo jednotlivě starostu a místostarostku. Příležitost by tu byla.

Přidáno:
br>

Článek byl přečten 487×, komentářů (3) nových (3)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik