Náhradní banner

Kariéra další orlovské múzy skončila

26. 7. 2018;

Zdá se, že jedna slibná kariéra skončila. Trvala ale dost dlouho na to, aby její nositelce přinesla slušné peníze. Orientačně počítáno, mohlo to být skoro ke 2 milionům Kč. Tolik si pravděpodobně vydělala paní Renata Potyšová. K platu připočítejme odměny, několikeré reprezentace v cizině - doprava, nocleh a jídlo zdarma. Napřed jako místostarostka Orlové, pak jako ředitelka Sociálních služeb Orlová, příspěvkové organizace města.

Na včerejší schůzi Rady města (25.7.2018) byla z funkce odvolána. Důvod? Zatím nezveřejněn. Pověřena řízením byla Mgr. Jarmila Berná.

Údajně na schůzi Rady nebyl přítomen Hrdina(ANO), blízký kamarád R.P. a tak ČSSD zasadila ránu. Pomohla určitě Jenčmionková. Szkandera, který Potyšovou po její abdikaci z funkce místostarostky schoval pod svou kleriku, nic nezmohl.

Zprávy, že to tak bylo, nejsou zaručené, vše mohlo být jinak. Možná se i tento případ bude tajit podobně, jako o Vesně. Obě ředitelky, které už jimi nejsou, dost úzce spolupracovaly a byly pro Orlovou nepostradatelné!!!!!.

Je ale možné, že R.P. bude "vykopnuta" někde výš.
Článek byl přečten 555×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik