Náhradní banner

Převlekli kabáty

16. 7. 2018;

Pěknou reportáž o problémech orlovské nemocnice sestavili autoři ITV Orlová, škoda, že (snad jenom zatím) nemají odvahu se "podepsat".

Jde většinou o shrnutí toho, co jsme už viděli a slyšeli, ale navíc jsou do příspěvku vložena vyjádření současné místostarostky Petry Jenčmionkové (ANO) a bývalého místostarosty Miroslava Koláčka (KSČM). Zatímco Koláček mluví věcně a pojmenovává současnou situaci trefně jako LEŽ, Jenčmionková zůstává ve své roli tlachající barbíny. Bohužel, to co mluví, překrývá její vizáž, kdy před kameru předstoupila s poněkud amatérsky oškubaným obočím a málo pěknou mezerou v horní řadě zubů a v podstatě bez make-upu. Formalismus i tentokrát, jako ze všech jejich promluv k občanům, jen číší, akorát by bylo třeba se zamyslet, zda si opravdu myslí, že lidí jsou tak hloupí, aby ji to, co mluví, "zbaštili i s navijákem" anebo, zda my neměla konečně navštívit nějakou odbornou pomoc, která by ji dokázala vyvést s bludu a sebejistoty o své hvězdě. Škoda že to nikomu - z veřejnosti - nevadí.

Nezapomeňme, že Jenčmionková a spol. museli vědět o připravovaných změnách! Nyní se ona (a Kuča samozřejmě také) oblékla do jiného kabátu, abychom nepoznali, kdo tu hraje falešně. Kuča navíc má tu drzost, že se stal davovým řečníkem, kdy dští oheň a síru na kraj.

V Orlové, jak se zdá, férovou hru s občany hrají zatím jenom komunisté. Ačkoliv ty starší (a zatím pořád aktivní) znám velice dlouho, odmítám jim dávat nálepku minulosti, protože dnes, jak je vidět, jsou v pořádku. Konečně.
Článek byl přečten 376×, komentářů (3) nových (3)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik