Náhradní banner

Starosti pana starosty a nesnesitelná lehkost bytí Jenčmionkové

23. 6. 2018;

I v době, kdy se orlovský lid bouří proti připravovaným změnám v nemocnici, nezapomíná pan starosta na ostatní své povinnosti: být všem nablízku. Ano, vypadá to, že i když má starosta starostí, našel si čas pro své spoluobčany a navštívil výstavu domácího zvířectva a drůbeže. Na fotografii je zachycen, jak si soustředěně prohlíží králíky (možná si chce nějakého vybrat pro svůj chov).Po té, určitým způsobem relaxaci, určitě i přes víkend, si bude připravovat hlavní řeč na demonstraci ve středu 27. června, protože mu leží osud orlovské nemocnice na srdci. Ve svém projevu se určitě zmíní i o tom, jak je možné, že když se o změnách v nemocnici vědělo - podle kraje - o tomto záměru dostatečné množství lidí (a to i někteří zastupitelé Orlové) už od zimy letošního roku - proč to lidem neřekl a teď předstírá, že proti kraji bojuje.

Poslechněte si reportáž Orlová se bouří, nechce přijít o internu v místní nemocnici (o tom, že se to vědělo, je hned na začátku).

Je docela pravděpodobné, že starosta a jeho družina (hlavně spolupracující ANO) opět z Orlováků udělají blázny a budou se k nim chovat, jako k nesvéprávným. Když budou zatloukat, tak nic přece nepokazí. Vždyť starosta chce pro lidí spravedlnost: „Požádali jsme o vysvětlení hejtmana kraje i krajského zdravotního radu,v co možná nejbližším termínu svoláme mimořádné zastupitelstvo, pochopitelně je to pro nás velmi důležitá otázka,“ řekl. Zdroj

Kdo by chtěl být v kůži starosty a místostarostky, poraďte, co by měli udělat. Já bych navrhoval, aby odstoupili ze svých funkcí: větší prohřešek snad těžko najdeme, nebo ano? Jenže to by demonstrace měla nabrat jiný směr!
Článek byl přečten 534×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik