Náhradní banner

Starosta Orlovou vychvaluje i když ta se potápí

17. 6. 2018;

Nedávno se na internetu objevila informace o tom, kde je v republice Česko nejkvalitnější život. Ačkoliv hlásné trouby našeho města o tom mlčely (chválit se nebylo proč) jinde si toho všimli a na starostu se obrátili s dotazy. Jak to vidí Ing. Tomáš Kuča si můžete přečíst zde.

Jeho odpovědi jsou charakteristické pro lidí, kteří na sobě nevidí žádné chyby a jakoukoliv kritiku odmítají. S takovým přístupem jsme se dostali např. k dnešní dlouhodobé situaci s dírou uprostřed města, k tomu, že byla zrušena strategická autobusová zastávka a že lidé mají dlouhodobě ztížený pohyb a přístup k důležitým službám ve městě (pošta, Městský úřad, obchody).

Z odpovědi starosty na dotazy bych vybral pasáž týkající se jeho bědování, že vlastně neví konkrétní data, výsledky, na základě jakých kritérií a zdrojů Orlová dopadla tak špatně a že pokud by to chtěl vědět, tak si to město musí zaplatit (řádově desetitisíce korun). Samozřejmě jde o žert: když se před nějakým časem do finále MISS Česko dostala dívka z Orlové, neváhala Rada města vyplatit nějaké agentuře 100.000 Kč, aby se za ty peníze nejen starosta, ale i celé město dozvědělo, že nejoblíbenějším jídlem té dívky jsou palačinky a přírodní džus.

Je v zájmu všech občanů, aby se dozvěděli, v čem je Orlová tak špatná. I pro srovnání s megalomanskými záměry, za které se vyhazují peníze (např.Strategický plán).

V anketě (sloupec vpravo) se můžete vyjádřit, jak vidíte své město vy.
Článek byl přečten 538×, komentářů (4) nových (4)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik