Náhradní banner

V Domově VESNA (Orlová) to vře

14. 6. 2018;

Oficiální hlasné trouby města (webové stránky a fcb) o vyhození ředitelky domova VESNA Ing. Mgr. Martiny Šilhárové, MBA, způsobně mlčí. Možná i proto, že jsou v této kauze namočené i jiné významné osoby. S ředitelkou se např. dobře znala současná zastupitelka Ing. Miroslava Šromková (Volím Orlovou), tajemnice fakulty, Slezská univerzita Opava, Obchodně-podnikatelská fakulta Karviná nebo další zastupitelka Marie Pustelníková (KSČM). Obě ve Vesně plnily důležité funkce a zastupovaly (aby se nic nekalého nedělo ?) město. V novější době úzce spolupracovala s Vesnou i jiná ředitelka (Pohody), také zastupitelka, Bc. Kubalová a nová tvář na sociálním nedohledném poli, titulovaná Renata Potyšová, bývalá místostarostka (dříve ANO). Vše se konalo (ty nádherné akce a pobírání dotací a vyznamenání) pod pečlivým dohledem vedoucí Odboru sociálního a zdravotního Bc. Nociarové a samozřejmě starosty Ing.Kuči T.

Bude dost zajímavé číst si prohlášení města (dříve nebo později se musí objevit) o co vlastně šlo, čím se, dnes již bývalá ředitelka Šilhařová, provinila a zda dojde k nějakému jejímu "stihání". Že byla odvolána je jisté:V mém předchozím článku o Vesně se v diskusi - v naprosté většině anonymně - prezentovaly osoby, které se představovaly jako bývalé či současné zaměstnankyně resp. osoby znalé podmínek, jaké v domově existovaly (existují). Výsledkem je, a to každý pochopí, že situace ve Vesně nebyla dobrá. Situace je o to prekérnější, že jde o organizaci, která by měla být naprosto důvěryhodná, a to nejen ve smyslu prohlášení města, jak pečuje o seniory.

Je vidět, že kontrolní mechanizmy selhaly, vše s soustředilo na Bombastické akce, kterých se městští "bafuňáři" velmi rádi zúčastňovali (a nechávali se přitom fotografovat a vydávali bombastická prohlášení).Jen počkej zajíci! Snad na zastupitelstvu 18.6.2018 vylezeš z pytle ven!
Článek byl přečten 1797×, komentářů (3) nových (3)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik