Náhradní banner

Kamufláž na denním pořádku: chcíplá koza důležitější než občan

4. 3. 2018;

Tak nějak vidím "snažení" orlovských radničních médií. Jakékoliv idiotské, ale s předpokladem, že budou vysoce "občany" sledované, informace, např. s kriminálním pozadím, se na internetu a v Orlovských novinách objevují okamžitě. O těch podstatných věcech ani vidu ani slechu. Takto se nenápadně tvaruje povědomí obyvatel o svém bezproblémovém městě.

Příklad: zatipujte si, co "orlovský" facebook zaznamenal: chcíplou kozu nebo participativní rozpočet?

Participativní rozpočet je pro orlovské regulátory nebezpečný, jako svěcená voda pro čerta, takže ti, co tipovali kozu, mají pravdu (zprávu je třeba pohledat v historii, jinak je koza tady)

Pokud čtenáře ORLOVIN zajímá ten tzv. participativní rozpočet, tak prosím: Lidé budou rozhodovat o tom, do čeho město bude investovat (viz také Lidé budou moci radnici mluvit do investic)

Představte si, co by se stalo, kdyby dlouhodobě pěstované super klima nadšených Orlováků bylo narušeno zprávami typu:

Orlová stále neumožňuje občanům bezproblémový příchod na poštu
nebo
Orlovští radní bezradní: jsou zodpovědní za chaos vzniklý zrušením autobusové zastávky
nebo
Starosta Orlové Tomáš Kuča cíleně dezinformuje občany
nebo
Podnikateli D. nepomohl ani starostův lobbing , pozemek nezíská
nebo
SMO se souhlasem rady města žene Orlovou do záhuby: chce postavit přes 20 kotelen na plyn a odstřihnout se od ČEZ Teplárenské.

Ale NE, nic takového se nestane. Není přece třeba občany znepokojovat, chtějí žít naplno a "raději" si přečtou něco úplně jiného. Tady jeden tip. I když je ještě březen, tak pozor: opět přijedou do Orlové Screamers! Objednávejte vstupenky (270.- Kč) dokud jsou!
Článek byl přečten 492×, komentářů (7) nových (7)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik