Náhradní banner

Co jsem udělal pro lepší situaci v Orlové

17. 2. 2018;

Nadšení ze zlaté medaile Ester Ledecké (na olympiádě) nepřekryl, jedovatou slinou napsaný, příspěvek tajemného mistra zastupitelské ceremonie: Bylo by zajímavé vědět, zda někdo z vás pisatelů vč pana WD jste dali své náměty pro lepší situaci v Orlové přímo na ZM (asi není dost odvahy ?). Ještě jsem nikoho tam neviděl. Psát a účastnit se aktivně je rozdíl. 17. 2. 2018 16.17; Rudolf

Je vidět, že anonymní Rudolf není in a pytel jeho vědomostí je prázdný. Což mne dost mrzí. Jednak si nevšiml, kolik nenávisti jsme (s F.D.) vyvolali nejen mezi politiky, ale ani to, že díky nám se přece jen některé naše nápady uskutečnily. Rudolfe, Rudolfe! Musím tě pokárat, že Orloviny nečteš pečlivě, polepši se a zalistuj v minulosti.

Namátkou: kdyby se nedostatečně moudrými orlovskými politiky realizoval náš námět na biokoupaliště, tak by se v létě 2018 občané už koupali. Tak se koupou akorát v bahně (morálním i skutečném).

Chytrák Rudolf předstírá, že on na zastupitelstvo chodí a kontroluje účast. Kde asi sedí? Když to prozradí, tak pošlu fotografa, aby zvěčnil učitele národa.
Článek byl přečten 441×, komentářů (11) nových (11)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik