Náhradní banner

Stojaté vody na Orlovském úřadě

4. 2. 2018;

aktualizováno 9.2.2018 (vloženo video s ředitelkou)

Únor bílý, pole sílí - možná konečně zima ukáže své "drápy", jak teď předpovídají meteorologové. Mráz, pokud přijde, bude dobrý i těm na úřadě, když budou zdůvodňovat další zpoždění ve stavbě náměstí.

Mezitím zdařile pokračuje jiná stavba, jak opakovaně, podle vlastní šablony, vysvětluje Martina cool Szotkowská . Přináší tak občanům úlevu, že po lesoparku se budou rozléhat radostné tóny léta a žádné nedostatky tam už nebudou.

Mezitím se sídlištní Orlová probudila do nové éry: masopustní. Kulturní dům zval lidové masy takto. Kdo tam nebyl, bude možná litovat. Je vidět, že ředitelka se vydala novou (jitrnicovou)cestou.

Větší starosti přidělává městu Dům hrůzy. I když tradiční polo-úsměv místostarostky komplikace nepřipouští, bylo třeba starat se dřív, ne?

Z logiky věcí vyplývá, že pokud nepřijde kouzelník, tak na poštu se bude ještě dost dlouho chodit (ze strany od Alberta) oklikou a přes bláto. Nenajde se nějaký mocný potomek Galie, který by upozornil na tento evidentní teror občanů?

Radostný start vstříc novým dobrodružstvím v roce komunálních voleb je možno uskutečnit na městském plese. Zarytých příznivců rozkopané Orlové sjednotí tanec a alkohol. V kuloárech se ovšem proberou i kandidátky včetně otázek: co za to. Za dobrý přístup do místa radovánek ručí starosta, který již 29.1.2018 prohlásil: „Město Orlová žádá o urychlené dokončení parkoviště před městským úřadem, aby tento prostor mohl být co nejdříve otevřen veřejnosti.“

Stojaté vody se v tomto nemrznoucím čase objevují v panelákové části Orlové všude. Na cestách, chodnících, parkovištích. Na rozdíl od lesoparku se těmito stavebními nedodělky nikdo nezabývá.

Neutěšený stav města nebrání v tom, abychom nepřivítali družební hosty z Chorvatska. Svůj radostný pobyt zahájili právě masopustem a ukončí ho (zřejmě) plesáním.video
Článek byl přečten 534×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik