Náhradní banner

Loupež v pokladně - opatření, které bude přijato

24. 1. 2018;

osoby a události se netýkají pokladny na MěÚ Orlová, jde o science-fiction

Po loupeži (pachatel zatím neznámý) svolal starosta urychleně štáb, ve kterém byli velitel městských strážníků, manažer prevence kriminality, tajemník a domovník. Na úvod starosta vyzval přítomné, aby se k incidentu vyjádřili a ukázali na viníka.
Ředitel městské policie zdůraznil, že jeho strážníci byli poblíž (na svačině), ale nikdo je nevolal (pagery měli sebou).
Preventista kriminality podotkl, že na instalaci kamer v kancelářích jednak nejsou peníze, jednak by zaměstnanci mohli protestovat, že zavedením kamerového systému na pracovišti by došlo k porušení jejich práv.
Tajemník sdělil, že si prostuduje zákony.

V pokladně, v době loupeže, mohli být kromě úředníků i občané, starosta proto připomenul, že odpovědnost za provádění opatření ochrany obyvatelstva nesou nejen orgány státní správy a samosprávy, ale také právnické a podnikající fyzické a fyzické osoby. Přítomni však ani po delší diskusi se nemohli shodnout, na koho "to hodit". Možná vše zavinila pokladní?
Potom se o slovo přihlásil domovník a nabídl ke shlédnutí toto video:Přítomni se pak dohodli, že vymyslí něco podobného .
Článek byl přečten 632×, komentářů (2) nových (2)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik