Náhradní banner

Bude líp? Bude!

9. 1. 2018;

Musím se přiznat, že mne velmi potěšilo, že vláda chce zajistit jízdné na železnici pro seniory zdarma. Není to skvělé? Do Prahy to dnes (2 osoby nad 70 let), tam a zpět, stojí 1236 Kč (ČD), což je výdaj nezanedbatelný. I pro pracující.

Jenomže.

Co když opravdu kauza Čapí hnízdo způsobí vydání Babiše k trestnímu stíhání? Bude ještě premiérem?
I když televize to neumí úplně přesvědčivě zprostředkovat, tak atmosféra je určitě napjatá.
A jak to vnímá náš orlovský tým ANO? Docela bych rád věděl, co si ONI myslí o zjevných lžích a polopravdách, kterými tým Babiše i on sám oblbují veřejnost. Mají štěstí, že se nemusí veřejně vyjadřovat a tak říct něco, co by pak nemohli vzít zpět.
Patří ale takový nafoukaný Hrdina, v koutě zapomenutý Kasaj, nenápadná (za nehty však "něco" má) Ryšková a funkčně zakotvený v SMO Kratochvíl pořád k Babišově skalnímu publiku?
Věrni zůstanou pražský Hájek a jeho bývalá asistentka Brzyszkowská, která se "uchytila" na Odboru kanceláře hejtmana kraje.
Hbitým jazykem vybavené Jenčmionkové se začínají určité partie svalstva svírat, ale může zůstat v klidu. Proč? Citace z Neviditelného psa: "Jen naiva si může myslet, že české právo nyní Babiše zdrtí a převlékne ho do tepláků. Taková vidina je doslova nepředstavitelná."

Takže za pár dní, kdy Zeman opět bude zvolen prezidentem a nějakým divným sběhem okolností Babiš nebude vydán ke stíhání, se opozice rozmělní a "v zájmu státu" začne s Babišem spolupracovat.

Takže nám tady "dole" na pořadu dne zůstane úkol: skončit v Orlové s ČSSD.
Článek byl přečten 489×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik