Náhradní banner

Z ostudy kabát má tajemník města Matušek - doporučený studijní materiál pro všechny zaměstnance úřadu

30. 12. 2017;

Během projednávání zprávy Kontrolního výboru zastupitelstva (KV) týkající se případu "Tichá versus Kuča J." (viz zde), kdy vyšlo najevo, že starosta a tajemník velice nestandardně postupovali ohledně prohraného soudního sporu, kdy nebylo nalezeno několik dokladů k finančnímu výdaji téměř 160.000 Kč, vyvrcholením se stalo zjištění, jak tajemník Ing. Matušek leze starostovi do určitého otvoru.Tento bezprecedentní příklad neprofesionality je k tomu všemu trapný a všichni podřízení (úředníci města) by to měli vědět. Jak takový bezcharakterní člověk má řídit úřad? Jakou autoritu může mít takový "babrák"? Ten člověk nebyl zvolen ve volbách, ale byl jmenován. Takže by měl být co nejdříve odvolán.

Ve zvukovém záznamu od 3:08 min zesilte hlasitost. Mluví docent Kafka. Nevím, zda při projednávání spal, nečetl materiály nebo vyšší věk a osobní starosti mu nedovolily pochopit, že Kuča J. spor s Tichou prohrál, protože bezcharakterně (a bez důkazů) Mgr.Tichou pomluvil a dal za pravdu bývalému starostovi.

Zvukový záznam

Je vidět, že zastupitelé, kteří mají město řádně spravovat, nerozhodí nic. Vždyť toho tajemníka, dokud je ve funkci, každý potřebuje, že?

Vrtá mi ale hlavou, jestli si, kromě Plintové a spol., vůbec někdo uvědomuje, jak otřesná situace to je.
Článek byl přečten 556×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik