Náhradní banner

Lapšanský a já (čtěte až dokonce, je tam hlas Svorníka, jak mluví o Lapšanském)

29. 12. 2017;

Oznámení, že Lapšanského a Svorníka zavřeli, putuje médií napříč republikou. Aktuálně se k případu vyjádřila Policie.

Možná to někomu nedochází, ale je jasné, že Lapšanský i Svorník mají "své" platitelé v hrsti. Zavření v lochu (snad ne dočasně) začnou tzv. zpívat. Nemají co ztratit, naopak, mohou za spolupráci dostat mírnější trest. I když jde o paradox. Ti, kteří podlehli vydírání, protože něčeho chtěli dosáhnout, mohou být potrestání za úplatky. V tomto případě snad policie nevyhlásí dopředu amnestii: všichni by měli být stihání.

Chtěl bych upozornit, že v Orlové bylo plno stoupenců Lapšanského. Zveřejním jejich seznam. Ti ho přímo velebili a hlásili se k jeho "odkazům". Nebudu skromný: jejich spojovatelem jsem byl v mnoha případech já.

Lapšanský se zaměřil nejen na "lepší životní prostředí", ale "vadili" mu i konkrétní lidé. Vysoce se angažoval proti rodině Koláčků (GRACIA), na mne kydal hnůj v souvislosti s SMO a aktivitě hnutí Město lidem.

To jsem onehda u něho v Zimném dole byl, v tehdejším "havířském" domě, který mu pak OKD výhodně odkoupilo. Přivezl jsem mu zkomprimovanou verzi forenzního auditu SMO (zaplatil za ni). Přivítal mne hrnkem kávy a puštěnou, na volno, dogou (nic se mi nestalo).

Lapšanský anonymně na stránkách orlova2014.cz a "orlovské novinky" publikoval vulgární texty týkající se hnutí Město lidem, soustředil se především na mne a Filipa Dembického. Naše stížnosti Policie ČR odložila a vše šlo do ztracena. Nyní obě tyto internetové adresy jsou nefunkční. Možná je třeba věc Policii opět připomenout, předpokládám, že Lapšanskému zabavili počítač a udělali domovní prohlídku. Zcela jistě by se našly usvědčující důkazy.

Jednou jsem na ORLOVINÁCH zveřejnil toto:

„Může se vám přihodit něco podobného jako Radimu Lapšanskému, emperorovi Orlové, kterému při čtení jakéhokoliv zde článku, vyskočí po těle hnisající vyrážky, ze kterých pak do lbi dotyčného přelezou nosem a ušima červi, aby se zavrtali do už téměř neexistující hmoty mozkové, způsobivše mu neodvratné degenerační změny.“

Na jednání přestupkové komise, která následovala, jsme uzavřeli smír. Když jsem nastupoval do auta, Lapšanský zastavil vedle a pozval mne na pivo. Byli jsme (jiný den) u Króla, přišel pozdě. V "debatě" mi nic nenabízel, byly to střely slepými patronami. Kdo platil si už nevzpomínám, ale před ještě více léty, jsem snědl za jeho peníze oběd (v Orlovce).

Lapšanský se stal obávaným člověkem. Jeho způsoby se zalíbily podobným kreaturám. Zatímco příznivci Lapšanského tleskali, já jsem proti němu "bojoval". Připomenu několik okamžiků …….

V červenci 2011 jsem napsal článek Jen si do mně kopni, pokud se ti uleví! Na pořadu dne by měla být otázka: Co dnes dělají ti, které zlákal do Osadního výboru? Také by měli dostat flastr.
V roce 2012 jsem víceméně netušil, že může jít ze strany Lapšanského o organizované vydírání a považoval jsem ho akorát za pitomce: O orlovském brouku Pytlíkovi docela pěkně
Škoda, že v roce 2013 nezůstala vyslyšena moje výzva: Založme Frontu za osvobození Orlové (od Orlováku). Dnes si mohou všichni ti, kteří byli pasivní, trhat vlasy na hlavě (pokud je ještě mají) anebo aspoň retrospektivně si na hlavu nasypat popel.
6.3.2013 jsem zveřejnil, z dnešního hlediska prorocký, komentář Er ist an den Unrechten gekommen, ve kterém popisuji události, ke kterým konečně došlo, ale teprve za 5 a půl roku.
Rok 2014 byl pro Orlovou významný: Spolek Orlovák (Lapšanský) přestal blokovat rekonstrukci náměstí. Orlovský „ekolog“ kopíroval Studničku
Rok 2015 byl ve znamení podávání na mne trestního oznámení, popisuje to mj. Filip Dembický.
O Lapšanském (a Svorníkovi) jsem se zmínil také v roce 2016, když jsem zveřejnil pojednání pod názvem Ochránci.
V diskusi 26. 3. 2016 se pod jedním z článků jasnovidecký objevilo:
Občan X není nikdo jiný než Radim Lapšanský,který s Drozdíkem spolupracuje. Tento holohlavý ochránce veverek a rorysů, taktéž ve spolupráci s dalším aktivistou Svorníkem otravuje život právě p.Ojhovi.Někdy ho můžete potkat v místech, kde jsou veřejné Wi-Fi (knihovna,DK),kde může tyto pomluvy beztrestně šířit,ale jak se praví "na každou svini se vaří voda".
Koncem téhož roku (2016) jsem zveřejnil, z dnešního hlediska velice zajímavý titul K zatýkání v Orlové zatím nedošlo.
Začátkem roku 2017 jsem upozornil, že se Lapšanský "vynořil" v Bohumíně: Neuvěřitelná realita - Radim Lapšanský opět na scéně

Přehled aktivit Lapšanského, které zveřejnil Karvinský Deník

BONUS trpělivým, kteří dočetli až sem: Ve zvukovém záznamu hovoří Svorník o Potyšové, Bytovém družstvu, Lapšanském, černé práci pro Hyundai a označuje Hájka jako "zmr.a", který byl u privatizace OKD.
Svorník poprvé
Svorník podruhé

Hovor proběhl v červnu 2016

Příště seznam NOHSLEDŮ Lapšanského.
Článek byl přečten 695×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik