Náhradní banner

Kolem nás to fičí / poslat ho do …. ?

23. 11. 2017;

Sprostě se vyjadřovat se stalo normou, např. nedávno v rozhlase. Tato "příhoda" se mi vybavila v souvislosti s hysterickým výronem, který se přihodil anonymnímu fanatikovi z táboru hnutí ANO (viz diskuse k předchozímu článku zde). Škoda, že neuvedl, jak se jmenuje, stydí se?

Ponechme toho nešťastníka, který rozhodně nepatří - dle úrovně jeho příspěvku - mezi tu inteligentní část veřejnosti a věnujme se informacím, které by vás mohly zaujmout.

Tak třeba schválně.

• Víte o tom, že firma, které platíme vodné a stočné SmVaK ( Severomoravské vodovody a kanalizace) a která vydělává stovky milionů ročně, koupí španělská FCC Aqualia ?

• Víte, že jediný orlovský krajský zastupitel Tomáš Miczka dluží dost velké peníze? Údajně ale je to on, kdo "staví" luxusní penzion (naproti autosalonu Kudrna). Investorem je "v papírech" uvedena firma ICON Company s.r.o., se sídlem Praha 5 – Smíchov, ve které je (byl?) p. Miczka obchodním i finančním ředitelem. V roce 2017 byl jeho čistý příjem ze zaměstnání zhruba 8.000 Kč (za zastupitelskou funkci bere 11.000 Kč). V roce 2014 měl parádní předvolební mítink, který stál mnohem více peněz, než všech ostatních kandidátů dohromady. Ještě ednou úpadek jinak a firma, kde je zaměstnán.

• Bydlící na sídlišti, blízko Dětmarovické ulice, čeká příjemné překvapení - poblíž bude vybudováno soukromé parkoviště pro téměř 80 aut. Sledujte stavbu, pište žádosti (určitě se ale bude za parkování platit).

• Ne všichni občané Orlové mají nemovité věci (dříve nemovitosti), které se zdaňují. Ti, co je mají, platí daň, která jde do městského rozpočtu. V příštím roce pouze tři okresní města sníží tuto daň.

Nakonec něco pravdu téměř neuvěřitelného:Podobná situace z roku 2015:

Článek byl přečten 741×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik