Náhradní banner

Stojí Orlová za Babišem?

28. 8. 2017;

Ať je to tak nebo tak, Babiš je vystaven dalšímu vážnému podezření: Podle zatím dostupných informací se nemůžeme vyhnout dojmu, že Babiš mohl v době, kdy vedl ministerstvo financí, zneužít státní správu k odstranění firmy, která odmítla s Agrofertem spolupracovat, vyhovět mu.

Nějaké anonymní obhajoby Babiše ze strany orlovských šíbrů se nekonají, kromě podotknutí 17.8.2017: Taky si myslíme, že je v tom něco jiného. (Facebook orlovského hnutí ANO je anonymní.)

Ono to není jednoduché.

Orlovští členové ANO, určitě ti v zastupitelstvu a radě, i když jsou spíše prostšího myšlení, zřejmě si uvědomují, že se mohou dostat do pěkné šlamastyky. Nastala totiž situace, kdy ostatní vidí více než oni…

Pro své vysoké sebevědomí považují ostatní za hlupáky, ale teď paradoxně mlčí a nepoučují. Protože situace se zdá jasná: Babiš je vinen a bude usvědčen. Do vysílání ČT24 dnes (28.8.2017) nepřišel.

Takže orlovští stojí před "Sofiinou volbou": Oficiálně protestovat? Anebo čekat, jak se situace vyvine?

V maléru budou každopádně. VŮDCE chce loajalitu a ONI váhavě mlčí.
pozn.: Postoj orlovské pobočky hnutí ANO bude monitorován

Pokud Babiš odpadne, odpadnou i ONI, i kdyby teď překabátili. O tom samozřejmě někteří uvažují. A do očí se jim všem vkrádá mlha, která začíná zastiňovat jejich GURU jako prince na bílém koni. Někteří už tuší, že je to šašek.

Babiš řekl o FAU toto.
Článek byl přečten 688×, komentářů (11) nových (11)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik