Náhradní banner

Tajná cesta do Crikvenice?

10. 8. 2017;

Obvykle, když se zástupci našeho města vydávali do Chorvatska na družebně pracovní cestu, neváhali se o tom zmínit (mediálně). A pochválit se, co všechno vyřídili a zařídili. A "dodat" nám občanům spoustu veselých fotek. Zdá se ale, že po jednání zastupitelstva, kdy Kontrolní výbor označil tyto cesty za podezřelé a ještě k tomu ledabyle evidované a zúčtované, někdo zavelel pozor! Možné ale je, že jsem nehledal poctivě (v tom případě prosím o upozornění, kde to bylo zveřejněno).

Do Crikvenice jela teď poprvé nejmladší (praxí v politice) radní Ryšková (ANO), opakovaně Jenčmionková (ANO) a chronický účastník těchto výletů (za každého režimu) Mirek Koláček (KSČM), který zřejmě s velkou pokorou přijal "příkaz" být členem orlovské delegace. Vezl je, jak jinak, překladatel družebních jazyků, čestný občan Crikvenice, L.Cibulka, který tam snad ještě vlastní a pronajímá turistům byt. Příležitostně si možná dovezl toaletní papír, mýdla a ručníky.

Zprávu, co tam dělali a kolik to stálo, si přečtěte tady. Jak v autě kdo seděl, zpráva nehovoří, ani o tom, o čem se účastníci zájezdu bavili. Možná se politicky sbližovali, možná sestavovali příští politickou koaliční dohodu. V každém případě ze strany ANO to byl dobrý a ještě lepší tah. Kolik členů rady za ČSSD s tím souhlasilo je tajné, jako všechno kolem.

Akorát si vzpomeneme, někdo, matně, jak Jenčmionková vysvětlovala Koláčkovi, že Gracia je póvl a pak přišla předávat ceny vítězkám. Tam se to možná upeklo. Na slavnostní večeři?

Pod heslem Koryto nás sbližuje, Koláček (z politické OPOZICE!!!!) pije z něho, jako lačný jelen.
Článek byl přečten 507×, komentářů (2) nových (2)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik