Náhradní banner

Chtěla mne kopnout do ledvin, ale místo toho mi udělala radost!

12. 7. 2017;

Létu se říká "okurková sezóna", proto je třeba čtenářům nabídnout něco silného. Co tak foto mrtvoly ? (Na internetu města). Uvědomuji si, že v tak náročném konkurenčním prostředí se ORLOVINY neprosadí, ale co. Za pokus to stojí!

Na zdejší článek Ze života orlovských komunistů reagovala jedna z osob, o které je v článku řeč. Identifikovala se jako Máša, ale bezpochyby jde o Marii Pustelníkovou. Uvedla (originál text):

Pane Danělišyne,až zase budete komuntovat nějakou akci, zjistěte si dostatek informací,jinak se akorát ztrapňujete, AKce neměla politický podtext,jak si myslíte,zúčastnili se jí zástupci těch sociálních skupin, které jídla skutečně navařili.A moje účast a účast p.Koláčka? Proto, že jsme oba pracovní skupiny, která se při odboru soc.věcí zabývá romskou problematikou/to vám vadí?/ Ujišťuji vás,ža akce v Komunitním centru nebyla poslední - ať se vám to líbí nebo ne. A prosím, neurážejte lidi, kteří se/ na rozdíl od vás/ o něco doopravdy snaží.

pozn.: ve slově komuntovat jde zřejmě o překlep - myslím, že má být komentovat, pokud nejde o novotvar vyplývající z "komunitní centrum"
Vážená paní Pustelníková !

Jsem potěšen, že přes váš široký záběr všech možných činností, zaměřených na zlepšení života občanů Orlové, si najdete čas, abyste si přečetla ORLOVINY. O to více mne mrzí, že místo konstruktivní diskuse, do které byste přispěla fakty (a vyvrátila mé nepodložené "domněnky"), jste se naštvala a zaútočila proti mne. Možná, ale zdá se mi to dost nepravděpodobné, že po tomto dovysvětlení se nad sebou trochu zamyslíte. Budu se snažit být co nejvíce přivětivý.

Jsem bezvýznamný občan, bez funkcí, do žádné pracovní skupiny ani komise jsem nebyl najmenován. Pro event. příští nenávistné přílepy uvádím, že bych (v dnešní době po volbách v roce 2014) do žádné takové "bojůvky" nešel.

Pozoruji veřejný život. Vy jste zastupitelka a vy, ne já, máte povinnost skládat účty občanům, i těm, kteří vás nevolili. Jenomže takový přístup jste ještě do svého života neimplementovala. Vytvořila jste si iluzi, že máte ve všem pravdu a nepotřebujete se zpovídat.

Je to tak proto, protože jste celou dobu povýšena nad všechny ostatní a to díky tomu, že jste byla ve straně, která měla vedoucí úlohu v našem státě (a vy konkrétně v Orlové) a už se těšíte, že se zase do popředí dostane. A zvyku, pořád někoho sekýrovat a buzerovat, jste se nezbavila.

V článku, který vás (i všechny ostatní), kteří se tou pěknou romskou problematikou zabývají, urazil, jsem popsal to, co jsem viděl. Že jsem se ztrapnil? To vy jste se tím výstižně zdokumentovaným žroutstvím ztrapnili.

A nevím, proč bych si měl zjišťovat podrobnosti k tomu vašemu páchání dobra. To tak běžný čtenář dělá?

Nemusím fandit všemu, co se v Orlové děje a jestli mi vadí, že se cpete za veřejné peníze, tak to snad je fakt a ne urážka. A to, že jste v nějaké pracovní skupině, má být jako co? Poukaz na žranice zdarma? Nebo jste si to jídlo tam zaplatili?

Místo toho, abyste uvedla - pro podobně nechápavé jako já - kde ta jídla zástupci sociálních skupin navařili a s kým - Maják v seznamu zaměstnanců kuchaře nemá - a poučit mne i čtenáře třeba o tom, že v Majáku vyvařovna je a jsou tam i talíře a příbory, jste se do mne osobně pustila. Docela vás chápu - je to Váš styl, jinak se chovat neumíte.

Paní Pustelníková, dnes si už každý může myslet co chce a dokonce to i říkat a psát. Uvedl jsem svůj názor, což se Vám nelíbí, ale chápu to. Jenže místo toho, abyste konkrétně vyvrátila mé pochybnosti o celé akci, jste na mne zaútočila osobně a to není od vás moc hezké. Mít jiný názor není snad urážka. Je zcela legitimní kritizovat (neprůhledné manipulace).

Samozřejmě, že se tam, k cigánům, cpete, abyste v příštích volbách dostali od nich hlasy. Ve svůj prospěch. Abyste tam pořád, v těch komisích i vyšších funkcích, zůstali. Ale, doufejme, že vaše hodování nebude dlouhé. Ujišťujte se o tom, jak jste mocní a co si všechno můžete dovolit!

Vážení čtenáři!

ONI JSOU V PRACOVNÍ SKUPINĚ pro romskou problematiku a já jsem to nevěděl! No nezasloužím si ..... !

Páni komunisté!

Jistě, dokud vaši věrní vás budou podporovat, váš flám neskončí…

A to je ten politický podtext.

Nejlepším důkazem, že se mi něco docela povedlo, je váš vztek, paní Pustelníková. A znáte to přísloví o potrefené huse ?
Článek byl přečten 461×, komentářů (5) nových (5)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik