Náhradní banner

Cibulka umí nejen zpívat, ale i škodit: zůstávají po něm govna (z chorvatštiny)

29. 6. 2017;

Blíží se konec školního roku, učitelé a ředitelé základních orlovských škol si na chvíli oddechnou (s výjimkou radního Paloncyho, který na svých bedrech nese kromě ředitelování i správný vývoj města). Nezvedení žáci vypadnou a v učebnách po dva měsíce nebude slyšet: „Kreténe, debile, čubko, zmrde!“ nebo „Mrdám na tebe, čuráku vyjebanej! (oslovení „čuráku“ je dnes mezi mládeží konverzační obrat stejně jako kdysi „vole“).

Učitelé (i ředitelé) jsou platově závislí na městském úřadě a aby si zasloužili navíc nějakou odměnu, předhánějí se ve všelijakých aktivitách, ve kterých mohou získat body, které se pak přemění na koruny. V asi naprosté většině případů jde o chvályhodné akce, které neškodí (aspoň na povrch).

O jedné takové aktivitě informovaly Orlovské noviny, které zveřejnily článek týkající se základní školy Mládí. Bohužel, editor L.Cibulka, fotografie, které doprovázely text Barevný týden na ZŠ Mládí, nechal vytisknout jako ČERNOBÍLÉ.

Takový idiotský počin (jinak to nazvat nelze) se vymyká normálnímu chápání.

Jak to bylo v barvách najdete zde.

Upozornění na Cibulkovy EXKREMENTY (hovna) zaslal čtenář, který své jméno nechce zveřejnit, neboť se oprávněně obává pomsty. Má pěkně červené tričko a modré bermudy, nemluvě o farebném tetování, ale jeho fotka by byla černobílá
Článek byl přečten 475×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik