Náhradní banner

Zase se budeme mít líp!

25. 6. 2017;

Léto je v plném proudu, teplé dny a večery přímo nutí (zejména v pátek a sobotu) zajít si na pivo a přidat k tomu (hospodskou) večeři a pár panáků, sejít se na zahradě u známých a grilovat nebo vynést stůl a židle před panelák a otevřít si čučo. Někteří, jak víte, si neodpustí sledovat ORLOVINY i v době relaxace. Zřejmě jim ORLOVINY pomáhají k dobré a ještě lepší náladě. A opravdu se bojím chvíle, kdy ORLOVINY přestanou být náhradou Blesku a Aha, jak se vyjádřil jeden z čtenářů. Co si pak počnu?

Stejný čtenář se k článku, ve kterém jsme si dovolili sebevědomě, samolibě, namyšleně, domýšlivě, ješitně, povýšeně, arogantně a nadutě tvrdit, že ležíme orlovským pohlavárům v žaludku, vtipně vyjadřuje, že jim ležíme tak akorát v prd.li. Šli jsme do sebe a musíme mu dát zapravdu (i to, že nám otevřel oči). Už si nebudeme myslet, že někoho zajímáme.

V těch hospodách, barech, pivnicích a restauracích obvykle nejde slyšet, ve všeobecném kraválu, o čem se lidé baví, ale o místní politice to pravděpodobně nebude. I když politika je vlastně vše, co nás obklopuje a v zájmu své vlastní existence bysme se o ni měli aktivně zajímat. Jo, lidé o politice řeči vedou, jde však o tu VELKOU politiku, kterou vidí v televizi: o Babiše a Sobotku a Zemana. Ale možná vás zaujme něco i z našeho (sběrného) dvorku.

Při zvyku prohlížet si internet, číst všelijaké články a "chytat" informace, jsem jednu takovou našel. S vyschlými ústy …. …. jsem zíral na video, které si nechal pořídit, zřejmě nadšen sám sebou, ředitel SMO, m.a.s., Jaroslav Vaněk. Podepsal s ředitelem crikvenické firmy Murvica d.o.o. Lovorko Gržacem, dohodu o spolupráci.

Lovorko Gržac je profesionální politik a v Orlové objevuje už řadu let.Směje se s každým orlovským vedením (nebo směje se každému orlovskému vedení?) v Orlové i Crikvenici.

Několik fotek do alba družby a spolupráce:

U sběrného dvora, který se bude předělávat

ředitel Nowak podepisuje smlouvu o spolupráci v roce 2011, Lovorko již tehdy připraven

s úsměvem nejdál dojdeš><br> <img src=


Lovorko Gržac napřed byl předsedou rady Crikvenice (omlouvám se za případnou nepřesnost, jelikož "ne znam hrvatski"), nyní z funkce odstoupil, protože kandiduje na funkci zástupce župana.

Podepsaná dohoda je v ostrém nesouladu s prezentovaným zjištěním Kontrolního výboru zastupitelstva, že "výlety" do Crikvenice, pojmenované jako služební cesty k navazování a utužování družby, nejsou v pořádku.

SMO tedy šlo stejným směrem a vymyslelo něco podobného. Vzdálenost 850 km (mezi družebními firmami) není žádnou překážkou, když přece přínosy budou obrovské. Další komentáře nejsou snad potřebné, akorát připomenu podobnou drzost jiné "české" firmy, shodou okolností šlo o Služby města Pardubic. Jistě, současný akcionář tleská a směje se, ale ty úsměvy zvadnou. Možná budou tito lidé čelit trestnímu oznámení, zda postupovali s péčí řádného hospodáře. A Siostrzonek (advokát SMO a člen ANO v Těrlicku) si opět přijde na pěkné peníze.

Ale , jak je ze začátku napsáno, na toto a ještě další věci, ti co jsou na fotkách (a videu) řeknou: Fuck off!
Článek byl přečten 492×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik