Náhradní banner

Goebbels v sukni aneb Malý komentář k velkému 22. jednání zastupitelstva dne 19.6.2017

22. 6. 2017;

MOTTO: Nezdá se, že by se Petra Jenčmionková (ANO), místostarostka Orlové, jen tak vzdala. Její pomstychtivá povaha ji to nedovolí.

Na mimořádném zastupitelstvu 22.5.2017 se dotyčná musela poroučet poražená svou vlastní http://www.orloviny.cz/zpravy/zpravy_direct.php?clanek=1964 nedokonalostí. Jenže místo toho, aby za to, co provedla, dostala po nose (třeba stačilo, aby opozice aspoň naznačila, že požaduje její odvolání ) se zastupitelé zachovali jako pitomci. Neudělali nic. A proto je Jenčmionková opět vypráskala a ponížila. "Sežrali" ji všechno, co jim nabulíkovala a ukázali se, že rozumu nepobrali. I ti z koalice.

Všichni v sále, i těch pár "občanů", se museli za Jenčmionkovou stydět, pokud ovšem mají aspoň trochu rozumu. Nejlépe to vystihla M.Trojáková (viz video).
Městský úřad je v rukou diletantky, která tím, že má moc rozhodovat, onemocněla poruchou mozku a ztratila jakoukoliv schopnost empatie. To, že moc různým způsobem korumpuje a že z ní lidem šplouchá na maják, je známá. Nyní ovšem vědci dokázali, že moc skutečně funguje jako postižení. V praxi to znamená, že si přestávají uvědomovat možná rizika, stávají se impulzivnější a přestávají být schopni podívat se na svět cizíma očima, nemají schopnost vcítit se do ostatních lidí.

Nejde teď o to, jaké je správné znění usnesení (k převodu soukromých školek), o které znovu bojovala Jenčmionková (aby bylo po jejím). Důležité je, jak Jenčmionková, s neskrývaným uspokojením, se snažila pokořit "své" nepřátelé. Především Mgr. Brňovjaka, který byl, v jejím pojetí, příčinou jejího minulého znemožnění.

V níže uvedeném videu (necelých 20 min) doporučuji se zaměřit na:

* nervozitu Jenčmionkové, kdy četla "kazání"
* její kývání hlavou (ano,ne), když mluvili jiní
* idiotizmus Kubalové (zastupitelka, majitelka jedné ze školky), kdy podepsala souhlas s převedením, ale nechápe, oč tu běží (její dotaz)
* reakce Jenčmionkové (všechny - když měla na něco zodpovědět)
* vystoupení Mgr. Brňovjaka - zejména jeho úvodní věta
* příspěvek M.Trojákové
* nemohoucnost opozice
* sebechvála Chlubny, že už také "něco ví" a jeho předposrané prohlášení, že Jenčmionkovou NEZávislí podpoříVideo a informace šiřte kolem sebe. Je to potřebné. Nebo i vy patříte k těm zaostalým?

ORLOVINY podporují zdravý rozum.

Článek byl přečten 913×, komentářů (2) nových (2)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik