Náhradní banner

Proč ČSSD v Orlové prohraje příští komunální volby

19. 6. 2017;

ČSSD je nyní v odhadech výsledků příštích parlamentních voleb na velmi špatném místě a současné změny to nevyřeší. Pokud ve volbách propadne, tak v Orlové ČSSD budou volit jenom ti, co jsou v této straně a jejich rodinní příslušníci. To bude málo na to, získat místa v zastupitelstvu, protože bude plno těch, kteří budou chtít ČSSD vystřídat u jejich koryt. Lepší výsledky budou mít určitě ANO i komunisté. A Sliwka.

Orlovská ČSSD neumí udělat volební kampaň. Spolehla se vždy na to, že pozvala do Orlové nějakého pohlavára a rozdala kytky nebo balónky. Bramborfest a jiné radovánky už stačit nebudou.

Starosta T.Kuča, ač to na sobě nedává znát, je neschopný. Jeho spolustraníci vsadili na to, že ho nebudou podporovat, chtějí, aby se znemožnil a mohl ho někdo z nich vystřídat. Znemožněni jsou ale už teď i oni. Za to budou potrestáni. Mají konflikt s ANO a v něm vyhrát nemohou. Nemluví s občany, jenom vystavují své fotky, aby ukázali, kdo patří v Orlové mezi kmotry.

Konflikt s ANO bude tak velký, že se ČSSD v čele se svými současnými šéfy nedostane do příští koalice. Pokud sociální demokracie bude chtít urvat aspoň něco, je jasné, že ji nemohou vést Kuča, Klčo, Vaněk a Galia. Nebo rodina Trojáků. Pokud chce ČSSD uspět, nedokáže to s pořad stejnými lidmi.

Orlovské hnutí ANO nemusí dělat nic – poveze se na vítězné vlně Babiše. A ČSSD převálcuje. Jediným konkurentem ANO budou opět komunisté.

Těšme se.

Ubohost ČSSD ilustruje trapně-zábavný „videoklip Setkání občanů 5.etapy se starostou. Muselo tam být tak nabito, že kameraman se nemohl ani otočit, aby ukázal zájem voličů.

Přečtěte si komentáře k tomu videu. Snad se už nedají všichni oblbovat.
Článek byl přečten 1189×, komentářů (13) nových (13)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik