Náhradní banner

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

4. 6. 2017;

Provozovatel orlovské Koliby je v pasti. Zasáhla ho revitalizace lesoparku. Podle fcb je situace následující:

Chci poukázat na to, jak funguje organizece prací při revitalizaci lesoparku v Orlové. Absolutní nezajem ze strany zřizovatele, tedy města. Nikdo není za nic z...odpovědný a každý se schovává za nějaké lejstro které odkazuje na další. Od října loňské roku je vypuštěn rybník, o který se jako stavbu nikdo nestará. Kvůli ucpanému odtoku se samovolně napouští a vypouští. Smrad který se line pri vysychání je odporný a bahno slouží jako líhně pro komáry a ovada, kterých je zde tolik, že nám hosté odcházejí pokud nám dojdou repelenty. Je nemožné dovolat se nějakého opatření ani pomoci a jsem přesvědčen, že úřednická mafie, která je za toto odpovědná, to již dělá schválně, protože se nebojím říct nahlas, co si myslím. Týden apeluji na město, aby zajistilo čištění komunikace k restauraci, jelikož je zde tolik prachu ze stavební techniky, že stačí pokud projede ciklista, aby se zde nedalo dýchat. Stále bez odezvy. Jsen přesvědčen, že ze strany města se jedná o omezování podnikání a nehodlám to tak nechat. Pokud je někdo stejně postižen touto stavbou pojďme se společně dohodnout, jakým způsobem budeme řešit vzniklé skody. Lukáš Nepovím

Majitel Wybraniec junior (Lukáš) původně byl proti Kučovi, hlavně "starému", ale pak podlehl svodům Kocurovým (orlovský bonviván) a mne a Dembického proklel, načež začal kritizovat biokoupaliště. Hlavně machroval, že to koupaliště spraví sám a doprovodil to slovy, parafrázuji: "Jdu teď za starostou, tak mu nabídnu, že to udělám za míň peněz." Psalo se léto 2015.

Také se hovoří o tom, že starosta se spřáhl s jiným orlovským podnikatelem a nechají Kolibu vykrvácet, k čemu přispějí i ti komáři.
Článek byl přečten 695×, komentářů (9) nových (9)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik