Náhradní banner

Je na čase strhnout jim masky

3. 6. 2017;

To, co si lidé z orlovské sociální demokracie během minulých let vytvořili, začne dříve nebo později pukat. Obraz skvěle fungujícího systému (pro ně), spojeného s klientelizmem a nepotizmem, se rozpadne. Oni si myslí, že to tak, jako teď, bude věčně, opak je však pravdou.
Jestliže před komunálními volbami zástupci ANO stříleli jen tak nazdařbůh do vzduchu (kritizovali ČSSD jak jen to šlo, aby se pak bez uzardění s nimi spojili), tak teď už budou chytřejší. Aby se měli líp, musí ČSSD vykopnout ze všech míst, na kterých lze přijít k penězům. Nestačí, příště, oblepit město fotkami Babiše a fantasmagorními hesly.
ČSSD má šanci se ubránit, ale to by se muselo co nejdříve zbavit Jenčmionkové. Ta kromě toho, že nemá žádnou morálku, je i suverénně bezzásadová, což zatím chlapi i chlapci z ČSSD úplně dobře nepochopili. Možná je to také tím, že Jenčmionková má pravděpodobně i schopnost manipulovat nejen s takovými mužnými hochy, jako jsou Kasaj nebo Hrdina (ten by ji nosil na rukou, kdy by na to měl svaly), ale i s "cizími".
Samotná Jenčmionková se zatím chová tak, jako by nevěděla, která bije, protože tvrdé jádro ČSSD je prozatím měkké jako tvaroh a nechá si líbit její extempore. Budˇ je to tím, že Klčo, Vaněk, Galia, Paloncy a Kuča T. nemají plán, jak ji vystrnadit, anebo jim kreace (jakékoliv) Jenčmionkové velice imponují. V obou případech to znamená, že nemají rozum.
Faktem také je, že obtloustlá Marcela nemůže s Petrou soupeřit a tak je možné, že demokraté se chtějí místostarostce zalíbit. Kromě Paloncyho, který si druhou mízu už vybral před páry léty.
Článek byl přečten 487×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik