Náhradní banner

Zase ON (F.D.)!

30. 5. 2017;

Stalo se zvykem, že ORLOVINY zveřejňují sem tam nějaké informace o Filipu Dembickém. Jde o absolventa orlovského gymnázia, který nyní studuje politologii v Olomouci. S Filipem soupeříme o to, který z nás více naštve anonymní kretény v Orlové. Na evidenci máme retroaplikaci (děláme si čárky na hospodský účet). Ještě se nestalo, aby někdo z nich (těch internetových zakomplexovaných trollů) nereagoval, takže se těšíme, kdo si připíše čárku.

Filip, jak někteří víte, si studium doplňuje různými nepovinnými aktivitami. Nejde jenom o pobyt v zahraničí nebo účastnictví na různých konferencích či sympoziích anebo o aktivní přednáškovou činnost. Pokud mu to vyjde, najde si čas ….. třeba na Bludovické šlápoty. Ve videozáznamu z této akce ho můžete identifikovat v čase 3:35 min (pochod) a 9:00 min (občerstvení).

Příležitostně bych upozornil na kvalitu (úroveň) tohoto záznamu, kterému orlovské internetové paskvily nemohou konkurovat.


Jo, Filip se zúčastnil, také v květnu dvoudenní konference v Praze (program here). Seděl vedle komisařky Jourové a večeřel s rektorem nejvýznamnější akademické instituce evropské integrace - College d´Europe (Bruggy). Na půdě této univerzity pronesla svůj slavný projev k EU i Margaret Thatcherová.

Podrobnosti o akci najdete zde.



Filip třetí zleva.

O této konferenci bude Filip referovat v užším kruhu politického hnutí Město lidem dne 17.6.2017. Místo bude zájemcům oznámeno osobně, aby idioti typu P.K. a R.L. si kousli do zadku.
Článek byl přečten 528×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik