Náhradní banner

FATAMORGÁNA? JENOM PLACHTA BÍLÁ!

25. 5. 2017;

orlovské koupaliště v nedohlednu

Krátké připomenutí těm, kteří neví, kdo zavinil, že se nemůžeme v Orlové koupat:

Městská Rada ve složení T.Kuča (starosta), R.Potyšová (bývalá místostarostka), P.Jenčmionková (místostarostka), K.Paloncy, R.Galia, P.Hrdina, V.Szkandera, S.Kasaj, M.Klčo.

Tito lidé, kromě toho, že nepobrali mnoho rozumu, jsou nenávistně nastavení ke všemu, co nevymyslí oni.

28.8.2015 bylo vydáno SPOLEČNÉ ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ č. 6/2015 A STAVEBNÍ POVOLENÍ jehož předmětem byla stavba nazvaná: „Sportovně relaxační areál – letní koupaliště Orlová – Lutyně“. Doba platnosti tohoto rozhodnutí je 2 roky ode dne nabytí právní moci rozhodnutí.

Zajisté, pod taktovkou místostarostky Jenčmionkové se pravděpodobně zahájily kroky, aby se platnost rozhodnutí prodloužila. Naděje umírá poslední, slibem neurazíš. Bohužel, orlovská společnost si nechá všechno líbit. Některým stačí, že dostanou do ruky barevný fix a mohou udělat na kreslící papír tečku nebo křížek.

Mezitím, kdy výše uvedeni lidé zamítli možnost přestavět staré koupaliště na přírodní, uběhl čas a to, co v Orlové zamrzlo, se někde jinde (a není to tak daleko) dalo do pohybu. Takže abyste věděli:

V Úvalně na Krnovsku otevřou na letní sezonu nové biotopové koupaliště. Bude jediné svého druhu v Moravskoslezském kraji. Jeho rekonstrukce probíhala od loňského května a vyšla na sedm milionů korun.

Po zhlédnutí videa si řeknete: vždyť to není možné!

No, znáte to: Jaký pán, takový krám!
Článek byl přečten 558×, komentářů (8) nových (8)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik