Náhradní banner

Kdo rychle dává, dvakrát dává, ale ….

23. 5. 2017;

Včera "bylo" 21. zastupitelstvo města. Dnes, den poté, jsem našel na fcb informaci (jednu jedinou) z této schůze (týkala se Převodu činností zabezpečovaných soukromými mateřskými školami ve městě Orlová):



Kromě toho, že oslovení (viz předchozí řádek) je neadekvátní - i zastupitelé ANO slouží občanům a povinně jim mají skládat účty, tedy nejde o nějaký přátelský vztah - všimněte si ukřivděného tónu pisatele zprávy (viz prohlášení o znechucenosti v úvodu).

I přes tyto (moje) výhrady jde o počin, který lze jenom pochválit, protože konečně! máme tady bleskovou informaci z toho, co se na zastupitelstvu projednávalo. Pro jistotu jsem se podíval na weby ČSSD, KSČM a NEZávislých, zda náhodou i tam něco není, ale není. Pan magistr Chlubna určitě něco zveřejní, musí to však přežvýkat (předpokládám, že to byl on, který zhatil převedení školek pod město).

Té zprávě však, aby byla dobrá, chybí dost věcí, které by ji činilo uspokojivou. Takto je to bohužel jenom blábol.

Jak víme, koalice má převahu hlasů nad opozicí, ale teď se dozvídáme, že koalice nefunguje. Kdo to zavinil?

Autor "osočuje" některé zastupitelé (které?), že byli proti, neuvádí však žádné argumenty pro svoje tvrzení, že to bylo špatné. Takto jde jen o uražený postoj, který svědčí o slabé politické úrovni. Sdělení ANO je tímto opravdu jenom blabla.

Nestavím se na žádnou stranu (podnikatelky, dle materiálů k tomuto problému s převodem na město souhlasí), ale vhodná by byla i informace, zda se jednalo i s 235 rodinami, kterých se event. změna týká a co oni na to.

Jak kdo hlasoval, a jaké byly důvody "opozice" záměr neschválit, se možná dozvíme za týden, kdy bude zveřejněné video ze zastupitelstva a usnesení.
Článek byl přečten 545×, komentářů (4) nových (4)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik