Náhradní banner

Frustrace z Babiše, Sobotky a Cikánů

22. 5. 2017;

Naše orlovské prostředí, v době, kdy se republika soustřeďuje na odchod AB z ministerského postu, se zabývá opékáním klobás (řečeno obrazně a metaforicky). Informační tabule (čím Orlová) žije, v okrajové části Zátiší a kolem, nikde není, stejně, co by tam starosta Kuča dal. Poobjížděl se svým štábem (Cibulková) vytipované lokality, nasliboval, co se dalo a podruhé to už asi zkoušet nebude, i když i to je možné, neboť nějaká sebereflexe u takového řečníka, jakým je, neexistuje. Vše umí vysvětlit a zdůvodnit.

Systém informování občanů se přesunul na facebook, kde běží videozáznamy nevalné kvality a fotografie, vše ale občany velmi žádané, neboť ukazují babičkám, dědům, rodičům, tetám, strejdům, sestřenicím atd., jak taneční soubor KMIT získal 121. medaili z významných soutěží, svatby a vítání nových občánků (připomeneme si, jak vypadá Jenčmionková a Kuča), návštěvy politiků v domech seniorů (připomeneme si, jak vypadá starosta a místostarostka), gratulace vítězům sportovních klání ((připomeneme si, jak vypadá vedení města a Hrdina).

Velkolepé oslavy 21.dne Orlové jsou za dveřmi. Bylo by vynikající, kdyby se na podiu letního kina objevili lídři orlovského hnutí ANO a ČSSD - současně - a v "rozstřelu" by "obhajovali" Babiše a Sobotku. Ukázali by se někdy těsně před vystoupením O5 a Radeček (to už bude hlediště plné). Kuča by vysvětlil, proč mu vadí tchýně někoho a Jenčmionková zase by promluvila na téma, proč se za Babiše nestydí (jestli si všimla, jak lže a proč jí to je jedno).
pozn.: omlouvám se všem babišovcům, ale AB opravdu lže.

Pomalu a bezstarostně vplujeme do léta. Už se ani nedíváme dírami v plotě na postup archeologického výzkumu náměstí (údajně se k nim, na brigádu, přihlásil R.L., aby hlídal hledal, zda se tam nevyskytuje Microtus arvalis).

Je nám vše více a více lhostejné. Prezident MZ je někomu k smíchu, mně ale vadí (ne cizinci), ale to, že Orlová je plná Cikánů (Romů). To už není jenom Poruba. Bude počítat s demografickými změnami nový strategický plán?

Věznění 12 tisíc cikánských vězňů nás všechny slušné a pracující České občany stojí 4 miliardy korun ročně. Sociální dávky pro Cikány činí přibližně 20 miliard korun. K tomu přičtěme obrovské škody na majetku při "sbírání" železa a dalších ukradených věcí. To se ani nedá vyčíslit. Je také pravidlem, že Cikánům platí advokáta u soudu stát.

Co se strmou křivkou růstu porodnosti "nepřizpůsobivého obyvatelstva" vy mladší, uděláte?
Článek byl přečten 456×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik