Náhradní banner

Hádanka

18. 4. 2017;

Vážení čtenáři ORLOVIN!
Po dlouhém půstu jste se mohli (křesťané) opět věnovat (na Velikonoce) obžerství, tentokrát vajíčkovému. Určitou lenost v přemýšlení, nabytou při pasivní konzumaci televizní zábavy, kdy došlo také, kromě jiného, ke zvýšení vaší obezity, ke změnám v endokrinním a imunitním systému, k oslabení pozornosti a kontroly impulsů, k omezení toku krve do mozku a zvýšení cholesterolu, byste mohli překonat pokusem být plně aktivním. Abyste ty hrozné negativní účinky zmírnili, můžete se zúčastnit jednoduchého úkolu a to: hádat o koho se jedná (podle níže uvedeného popisu).

Ve dnech 5. - 9. dubna 2017 se zúčastnil diplomatické simulace zvané Ukraine MUN 2017, která se konala ve Lvově na Ukrajině. Zastupoval tam Francii v Komisi OSN pro Ukrajinu a obdržel cenu za nejlepšího delegáta v této komisi - The Best Delegate Award.
Stejné akce se zúčastnil i v roce 2016 v Istanbulu (Turecko) kde získal ocenění Honorable Mention Award.

Nápověda:
1) MUN - Model United Nations vymysleli studenti a jejím základem a cílem je více tematická občanská výchova prostřednictvím simulace jednání OSN. MUN se zúčastňuje mládež ve věku 16 až 21 let a studenti.
2) Náš pan "tajemný" v březnu v Olomouci moderoval zahajovací ceremoniál festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět.

3) Ukázka jeho písma
4) Pochází z Orlové

V případě, že jste neuhádli, nemusíte smutnit. Určitě ho poznáte podle fotografií:


Článek byl přečten 466×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik