Náhradní banner

Nejatraktivnější zastupitelka

6. 4. 2017;

Přišlo jaro, bagry kopou díru pro parkoviště pod náměstím a vůbec, městem se "rozléhá" dobrá nálada. Lidí se už ptají, co se s těmi 40 miliony, které zbyly z minulého roku, udělá. Chystá se další sezení městského zastupitelstva a to je příležitost pro tebe občane, zajít se na lidí, kteří řídí naše město, podívat a třeba i na ty peníze zeptat. A podívat se, co tentokrát zastupitelé vysedí. Blíží se, pamatujme, VELIKONOCE!

Že to nemusí být špatná podívaná dokladuje několik aktuálních fotografii nejkrásnější * zastupitelky (a zároveň místostarostky):(na svatbu s řetězem za státní peníze, do Vesny, také se něčím na krku)

Pokud by někoho zajímalo, zda měla P.J. v obou případech i stejné boty příp. ještě něco dalšího, ať se chová slušně. Žádné hledej 10 rozdílů!

V souboji, kdo je atraktivnější, holohlavý starosta (radši se na něho nedívat) se svůdnou místostarostkou, nemá šanci vyhrát. Oba dva totiž soupeří, kdo více posbírá obdivných pohledů čerstvě narozených dětiček, jejich rodičů, babiček a dědečků, svatebčanů i seniorů, kterým se pak urna (volební) přiveze do jejich nynějšího domova.

* Výběr, která zastupitelka je nejkrásnější, byl proveden ORLOVINAMI podle těchto kritérií:
Porotci hodnotili zjev a charisma, které je - jistě - ještě subjektivnější záležitostí, než fyzický půvab, ale ve výsledku nezvítězila tělesná krása bez ducha. V úvahu se samozřejmě braly i reference, které se za zastupitelkami nesly a také BMI (body mass index). Pozor, neplést s MBA (to má Klčo). Neposuzoval se vztah zastupitelek k heslu "Světu MÍR!! ani to, jak se dívají na hospodářský výsledek města za rok 2016.(gratulace učitelkám a učitelům, vítání občánků)

Tak jako v celé republice preference ANO jsou na vzestupu, tak i v Orlové není tomu jinak. ČSSD sice chytrou zastupitelku má, bohužel není nikde vidět (a pokud mluví, tak téměř pokaždé pronáší taková moudra, že obyčejní lidé tomu těžko rozumí). Jenčmionkové nemůže konkurovat ani nezařazena Potyšová, která nejlepší chvíle má již za sebou.

Dle výzkumu veřejného mínění bylo zjištěno, že Orlová potřebuje právě takové lidí, jakou je Jenčmionková. To ovšem nic nemění na tom, že ORLOVINY se na konání místostarostky budou dívat stejně jako v minulosti, tj. velmi kriticky.

Jedinou šanci ČSSD, aby si polepšila je, aby manželky a milenky sociálních demokratů hlídaly své muže, aby tu Jenčmionkovou tak nežrali.
Článek byl přečten 609×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik