Náhradní banner

Postřehy z únorového zastupitelstva (3.pokračování)

27. 3. 2017;

Za dva týdny se zastupitelstvo sejde na dalším zasedání, je třeba proto ještě "dokončit" to minulé, které se uskutečnilo v únoru. Přesto, že od té doby uběhlo již několik týdnů, myslím si, že nebude na škodu si poslechnout, co se tam, toho 20.2.2017 řeklo.

Budeme pokračovat poslechem "zpravodajce" SMO k tomu, jak pokračují trestní oznámení a žaloby na bývalé představenstvo. Úkolu se zhostil i tentokrát ředitel Vaněk, který zprávu přednesl místo předsedy Klča.
Vaněk

V reakci na Vaňka (ČSSD) vystoupila Plintová (NEZ) se zajímavým návrhem.
Plintová

Vaňkovi se návrh Plintové vůbec nelíbil a proto, aby ukázal, že nesouhlasí, tak prohlasil, že ty informace, které říká, nejsou oficiální a nejsou veřejné. Opět se ukazuje, že jde o člověka, který to nemá v hlavě v pořádku. Na veřejném zastupitelstvu jsou některé "věci" neveřejné. Vaněk hraje III. B třídu okresního přeboru. I když dělá ostudu, cítí se být nesestřelitelný. Dokdy?
Vaněk podruhé

Plintová se ale jenom tak nevzdala, což je třeba vyzdvihnout a Vaňkovi domlouvá.
Plintová opakuje důvody

Vaněk ale místo toho, aby už mlčel, tak řekne pěknou blbost. Já bych ho za to nominoval na cenu v soutěži Nejhloupější výroky roku.
Vaněk se ztrapňuje

Plintová s drží statečně
Plintová

Návrh nakonec byl zastupitelstvem schválen. Pro bylo 17 zastupitelů, proti byli Galia, Hrdina, Trojáková, zdrželi se Kasaj, Paloncy, Szkandera, Vaněk, nehlasovali P.Koláček a Volf.

Potom, jak jsem byl vyhozen z představenstva (říjen 2013) už nikoho nezajímaly jiné údaje, na které audit, který má více než 200 stran (a váží cca 700 g), "přišel".

Z toho, co na zastupitelstvu ještě zaznělo, nabízím sdělení starosty o LŠU, náměstí a schodech na poštu.
starosta informuje

No a na závěr jsem si nechal vystoupení docenta Kafky, který připomněl o neutěšené situaci v Orlové. Mimochodem se ve svém vystoupení zmínil (neadresně) o článku Orlová - město, které chcípá.
Kafka

V situaci, kdy se celé Česko začíná probouzet ze snu, že bude líp, udělejme také něco pro svou záchranu.
Článek byl přečten 705×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik