Náhradní banner

Čtenáři ORLOVIN tvoří různorodou spleť

14. 3. 2017;

Úplně ti nejhloupější se naparují a ukazují, jakými svaly mají prorostlý mozek. Jiní, také anonymně, vcelku rozumně do diskusí přispívají. Jsou to ti, kteří se zabývají "cílem" a nikoliv mnou. Není jich mnoho, ale je jim třeba poděkovat, že "drží lajnu ORLOVIN ": názorově neustupovat, necouvat, zůstat pevný ve svých postojích.

Většina čtenářů však mlčí, ať se mnou souhlasí nebo ne. Je to pochopitelné v dnešním internetovém prostředí a okolním světě. Jistě mají k tomu své důvody. Nepochybuji však, že je mezi nimi dost těch, kterým se něco v Orlové nelíbí (a o tom ORLOVINY, podle vlastního názoru, většinou informují).

Obdržel jsem dopis:Asi není třeba k tomu moc přidávat. Jenčmionková, ať se to někomu líbí nebo ne, je nebezpečím pro všechny. I pro její koaliční soudruhy i pro Trojákovou, která místostarostku svými promýšleným intrikami schová do kapsy. Jenčmionková nemá na víc, když odhlédneme od její "reprezentační" úlohy (kozačky vždy a všude), než být v recepci Domu kultury a trhat vstupenky do kina O.

Nastal čas, aby Potyšová vrátila Jenčmionkové svůj vyhazov.

Udělejte něco! Jednejte! Vyhoďte ji z kola ven!

Je to jednoduché: 8 KSČM + 3 NEZ + 3VO + 1 ANO (Ryšková?) + Potyšová = 16

Za Jenčmionkovou může nastoupit Kubalová, v tajném hlasování Jenčmionkovou odepíše i dost ostatních (kromě Klča). Úspěch je zaručen!

Alea iacta est!
Článek byl přečten 705×, komentářů (6) nových (6)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik