Náhradní banner

Podívejme se hnutí ANO do očí

9. 3. 2017;

V bitvě pod povrchem, reprezentace lidí z hnutí ANO výrazně zaostává za "klubem" ČSSD. A prohrává s ním na celé čáře. Jedná věc je prezentovat se jako koalice, druhá, kdo víc bere.
Příkladem posledním budiž "rychlá" reakce na současnou situaci (rekonstrukce náměstí atd.). Členové ČSSD vzali rýče a lopaty a přemístili si agitační vitrínu na nové místo:Asociace (fantazijní pocity), které někoho mohou napadnout (v souvislostí s blízkosti Pohřební služby a lavičky, jako přestupní stanice) jsou nepatřičné.

O hnutí ANO nevíme nic. Na jejich internetu se na nás pořád směje Potyšová :


Jenčmionková nikde, nějaký Klimša (údajně nynější předseda) nikde.

Je docela zajímavé, že ČSSD se více méně "smířilo" s tím, že mu nikdo nebere SMO. Důkazem budiž informace z internetu ČSSD:Asi jim připadá, že městská (MĚSTSKÁ) akciová společnost je jejich. Bohužel, mají v tom pravdu.

Navíc, všimněte si, že ČSSD nabízí zúčastnit se ankety, což je srandovní, protože Kuča starosta je tzv. politikem Zdravého města a taková anketa se pravidelně každoročně "koná" v estrádním sále (ale nikdy nebývá vyhodnocena).

Velmi klidně probíhají i schůze Rady v působnosti jediného akcionáře SMO, kdy nikdo z ANO nic nikdy nenamítá a nediskutuje. Zřejmě jim stačí místo v představenstvu (Kratochvíl).

Náhodou jsem si poslechl projev, ve kterém předseda moravskoslezské organizace hnutí ANO Josef Bělica, přisáhá věrnost Babišovi. Pochopil jsem, proč to dotáhl tak daleko: jde o aparátčíka bývalého komunistického ražení. Musí se uznat, že ti naši, včetně poslance Hájka, který umí akorát opakovat, že na šachtě přežil 33 let, mu nesahají ani po ty obligatní kotníky.

Zastupitelé za ANO jsou, kromě Jenčmionkové, neviditelní. Ta se prezentuje kde může (tedy může pouze na městském internetu). A proto se zdá, že jenom ona je fackovacím panákem ORLOVIN. Zřejmě ji to ale nevadí (proč by také mělo, ORLOVINY jsou jenom bezvýznamným plátkem), jinak by se postarala o to, aby svým strojně naprogramovaným způsobem nekomentovala každou prkotinu. Rozhodně by se měla naučit mediálně vystupovat tak, aby byla zajímavá. Ale starosta, s kterým si konkurují, kdo toho řekne více a hloupěji, je podobně již obehraný.

Oběma je potřeba připomenout, že vykonávají (dobrovolně se k tomu přihlásili) službu občanům a my po nich můžeme vyžadovat, aby "nějací" byli. Je to jejich práce.

Neměli by se chválit, když už se chtějí zviditelňovat.
Článek byl přečten 667×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik