Náhradní banner

Sláva Babišovi!

27. 2. 2017;

V době, kdy zveřejňuji tento komentář, se ještě na orlovském hnutí ANO facebooku nic o slávě nehynoucí, jejich vizionáře a spasitele, neobjevilo (08:15, pondělí 27.2.2017). Škoda, protože by to byla určitě nějaká hovadina a mohli bychom se zasmát.

Mně osobně pan Babiš, od teďka vůdce s neomezenou pravomocí, velmi potěšil. Pro nezorientované: jde o závěry ze sněmu ANO.

Kandidovat do Sněmovny ze zadních pozic (a nejen do Sněmovny) je vynikající nápad. Samozřejmě, že papalášům, jako je "náš" Hájek se to nelíbí a líbit nebude.

A změna stanov, kdy Babiš bude mít nově pravomoc vyškrtnout kandidáty, doplnit na kandidátku nová jména nebo změnit pořadí lidí na kandidátní listině pro volby na všech úrovních samosprávy, je vynikající zprávou.

Již teď máme bohatou databází vhodných příkladů o neschopností orlovských členů hnutí ANO a samozřejmě ji budeme průběžně rozšiřovat. Tyto informace budou před komunálními volbami příští rok dost důležité. Avizujeme, že budou "na prodej" zájemcům, kteří budou ochotni Babiše informovat, jak to tady v Orlové chodí. Jestliže doposud se "orlovští" vykazovali např. nehospodárným myšlením nebo ignorantstvím k občanům, jistě budou za to, zodpovědně, z kandidátky, pokud budou mít odvahu kandidovat, vyhozeni.

My dokonce víme už teď, kdo takový balíček, bude chtít.
Článek byl přečten 534×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik