Náhradní banner

Nechápajícím

23. 2. 2017;

Čtenáři!

Ať si mladý nebo starý, chytrý nebo hloupý, solidní nebo podvodník, malý nebo velký, tenký nebo tlustý, OSVČ nebo zaměstnanec, politik nebo občan bez zájmu o věci veřejné, hospodský povaleč či bílý límeček, s mozkem bystrým nebo pomalejším, nečiním mezi tebou rozdíly, to bys měl vědět. Tyto stránky jsou vedené s čistým úmyslem a nepředpokládám, že zrovna ty jsi to hovado (které štípe do zadku). Jestli nepatříš mezi ty, o kterých jsem se zmínil tady, tak jsem rád, že tyto stránky navštěvuješ.

Předkládám ti, Čtenáři, své názory, poznatky a komentáře k tomu, co mne zajímá, s tím, že předpokládám, že to zaujme i někoho dalšího. Píši tak, jak umím nebo neumím. Zvykl jsem si, že většina příspěvků, pokud jsou, je anonymních - je to tak na internetu zavedeno. Nevadí mi věcné připomínky k chybám, které udělám, ať jsou gramatické či jiné. Mrzí mne však, když taková kritika je spojena s urážkami. Nejhorší případy jsou ale takové, kdy místo věcného vyjádření k věci, je veden proti mně vulgární a sprostý útok.

Někomu vadí, že se tady zaměřuji opakovaně na určité osoby a měl bych být jiný. Že třeba místo kritiky šatů Jenčmionkové měl bych ji pozvat na kávu a pěkně s ní pohovořit a pochválit ji. (Tady patří poznámka: šaty Jenčmionkové jsem nekritizoval, spíše jsem naznačil pochvalu šat Herdové).

Nemusím snad připomínat, že nikdo tě, Čtenáři, který jsi nespokojený, nenutí, abys tyto stránky četl.

Co se týče anket, tak je to jednoduché. Jistěže se "klikání" dá omezit. Dalo by se dokonce zařídit, že ten, kdo klikne více než jednou, by mohl být zastřelen. Ale klikání schválně neomezuji, abych těm, kteří mají sklony podvádět, dal možnost se projevit. Taková anketa ukáže, jaká špína (myšleno hnusný charakter) mezi námi je. Ale je to jako ty drogy v odpadní vodě základních škol, kdy nevíme, jestli drogují jenom žáci a ani který z nich. Nevíme o koho jde, ale jsou tady. Nikoliv tedy debilní software, ale cílený průzkum zmrdů všelijakého druhu. Samozřejmě, že imbecilové to nepochopí.

Čtenáři!

Ty, který jsi shovívavý a moudrý a který chápeš a rozumíš !

Chci ti poděkovat za to, že existuješ a že díky tobě se snad o něco zlepší vzdělanost určité části obyvatelstva našeho města.

Abych zůstal u Jenčmionkové: Vtipné by bylo, kdyby paní místostarostka zařídila aspoň jednu permanentku, kterou by kinu zaplatilo SMO a půjčovala by se seniorům. Byl by to jenom zlomek toho, co pánové ze společnosti prošustrovali prohranými soudními kauzami.
Článek byl přečten 766×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik